شرکت‌ها

حضور فناوری اطلاعات پارمیس در یازدهمین نمایشگاه کالا و تجهیزات فروشگاهی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، تولید‌کننده نرم‌افزارهای حسابداری و مالی برای کسب‌وکارهای فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی، خدماتی و … با ابعاد کوچک و متوسط است که از سال ۱۳۸۳ در این حوزه فعالیت می‌کند و نرم‌افزارهای مالی متنوعی برای کسب‌وکارهای مختلف تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی فناوری اطلاعات پارمیس، این شرکت ۱۲ تا ۱۵ دی‌ماه ۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن ۳۵ غرفه ۱۰ در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای حضور دارد.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس در این‌باره می‌گوید: «امسال در این نمایشگاه با محصولات جدید خود حضور خواهیم داشت تا با عرضه جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه نرم‌افزارهای فروشگاهی، بتوانیم از نزدیک مشتریان خود را ملاقات کنیم و بر اساس نیازمندی‌های کسب‌وکارها، توانمندی و امکانات نرم‌افزارهای خود را به مشتریان معرفی کنیم.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */