شرکت‌ها

برنامه‌های عملیاتی سال ۲۰۱۸ شرکت توسن‌تکنو تدوین شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن‌تکنو،کسب‌وکارها با توجه به ابعاد و حجم دادوستد خود با تدوین برنامهٔ استراتژیک بهتر و به‌موقع، می‌توانند نسبت به محیط خود واکنش مناسب نشان دهند و ازاین‌رو اهمیت برنامه‌ریزی استراتژیک در محیط پیچیده، واضح و مبرهن خواهد بود.

در راستای اجرای این رکن حیاتی مدیریت و با توجه به پایان یافتن سال میلادی ۲۰۱۷، شرکت توسن‌تکنو اقدام به بازنگری استراتژی‌ها و نیز تدوین برنامه‌های عملیاتی آتی خود برای سال ۲۰۱۸ پرداخت. برگزاری پیش‌کارگاه‌هایی برای بررسی عملکرد سال ۲۰۱۷ و نیازهای عملیاتی برای سال پیش‌رو طی ماه گذشته منجر به تشکیل جلسات جمع‌بندی و تدوین استراتژی‌های سال ۲۰۱۸ این شرکت شد.

در این جلسات که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد این شرکت برگزار شد، اهداف، رویکردها و مسیر عملکردی این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی استخراج و تدوین شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */