شرکت‌ها

سپ بیش از ۳۰ درصد از سهم بازار تراکنش‌های اینترنتی را در اختیار دارد

تراکنش‌های اینترنتی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، تراکنش‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) در تمامی ابزارهای پذیرش شامل کارتخوان، درگاه اینترنتی و پرداخت با تلفن همراه در آبان ماه سال جاری، در مقایسه با مهر ماه، رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در آبان ماه سال جاری، سپ با بیشترین میزان رشد در سهم تراکنش‌های کارتخوان و پرداخت با تلفن همراه را در میان ۱۲ شرکت PSP روبرو بوده است. همچنین در تراکنش‌های اینترنتی نیز، مانند چند ماه گذشته، سپ با در اختیار داشتن بیش از ۳۰% سهم بازار، پیشتاز این عرصه است.

در شاخص کارتخوان فعال سیستمی نیز، سپ با بیشترین بهبود در مقایسه با سایر شرکت‌ها، در میان ۳ رتبه برتر این حوزه قرار گرفته است که بیانگر جایابی مناسب‌تر این شرکت در توزیع کارتخوان‌های فروشگاهی برای جذب تراکنش‌هاست.

در میان تمام شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک، سپ همچنان تنها شرکتی است که با نگاهی آینده‌نگر، از سهم بازاری متوازن در هر ۳ ابزار پذیرش اصلی (کارتخوان، اینترنت و موبایل)، برخوردار است.

نسخه کامل گزارش اقتصادی شاپرک در آبان ماه، از طریق این لینک قابل دریافت است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */