شرکت‌ها

اپلیکیشن پیام‌رسان «بله» با قابلیت‌های جدید به‌روزرسانی شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نرم‌افزار پیام‌رسان «بله» محصول شرکت داده‌ورزی سداد (بانک ملی ایران) که حدود ۱۰ ماه قبل با امکانات و ویژگی‌های کارت به کارت، درخواست پول، پرداخت قبوض و خرید شارژ، طراحی و راه‌اندازی شده بود، با افزودن قابلیت‌های جدید از قبیل امکان پرداخت عوارض خروج از کشور، استعلام و پرداخت قبض تلفن همراه و پرداخت قبض جریمه خودرو در نسخه جدید اندروید به‌روزرسانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده‌ورزی سداد، اپلیکیشن پیام‌رسان «بله» شرکت داده ورزی سداد که هم اکنون نزدیک به ۵۰۰ هزار کاربر از آن استفاده می‌کنند، با افزودن قابلیت‌های جدید و امکان پرداخت کارت به کارت با بانک‌های پاسارگاد و حکمت ایرانیان علاوه بر بانک‌های انصار، کشاورزی، پست بانک، بانک شهر و  آینده به‌روزرسانی شد. همچنین پرداخت کارت به کارت (به عنوان مبداء) توسط بانک‌های سرمایه، دی، پارسیان و ملت در ماه جاری عملیاتی می‌شود.

در نسخه‌های گذشته این پیام‌رسان، قابلیت رونوشت گرفتن از رسید، امکان باز ارسال کردن (فوروارد) رسید تراکنش به مخاطبان در «بله» موجود بود که اکنون علاوه بر این قابلیت، کاربران می‌توانند از متن رسید تراکنش رونوشت گرفته و آن را حتی در خارج از «بله» ذخیره کنند یا به اشتراک بگذارند. از دیگر قابلیت‌های طراحی‌شده در نسخه جدید اپلیکیشن «بله» می‌توان به امکانات زیر اشاره کرد:

  • امکان پرداخت عوارض خروج از کشور برای سفرهای هوایی زیارتی و سیاحتی
  • امکان استعلام قبض تلفن همراه و پرداخت آن
  • امکان پرداخت قبض جریمه خودرو
  • امکان حذف حساب کاربری
  • رفع برخی از عیوب گزارش‌شده
  • اصلاح برخی پیام‌های صادر شده در هنگام کارت‌ به‌کارت، خرید شارژ و پرداخت قبض
  • اصلاح برخی عیوب گزارش

نسخه ios اپلیکیشن «بله» که در مرحله تأیید و راه‌اندازی است به‌زودی به‌روزرسانی و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. کاربران می‌توانند نسخه ۲.۶۳ را از بازارهای اندروید تهیه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */