راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بام پربازدیدترین واژه بانکی در جستجوی گوگل ۲۰۱۷ به زبان فارسی بوده است

واژه «بام»و «سامانه بام» محصول شرکت داده‌ورزی سداد، متعلق به بانک ملّی ایران در صدر فهرست جستجوی مفاهیم بانکی گوگل به زبان فارسی در سال ۲۰۱۷ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده‌ورزی سداد، نتایج به دست آمده از گزارش Google trends نشان می‌دهد، «بام» محصول برتر بانک ملی ایران که توسط کارشناسان و متخصصان جوان و خوش‌ذوق شرکت داده‌ورزی سداد طراحی و اجرا شده است؛ از زمستان سال ۱۳۹۵ تا پاییز ۱۳۹۶ به‌عنوان یگانه واژه بانکی و جزء ۲۰ گزینه پرجستجوی ایرانیان، در سال ۲۰۱۷ بوده است.

دریافت صورتحساب، انتقال وجه، شارژ خودکار سیم کارت، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ و پرداخت به خیریه‌ها، تنها بخشی از خدمات سامانه «بام» است.

نرخ رشد ثبت‌نام در این محصول منتخب از ابتدای سال جاری تا آذرماه ۱۳۹۶، بیش از ۶ برابر و تعداد اعضاء از ابتدای دی‌ماه ۱۳۹۵ تاکنون بالغ‌بر ۱۴۰ درصد و در تراکنش‌های کارت به کارت بیش از ۵۰۰ درصد افزایش داشته و تا پایان آذرماه ۱۳۹۶ در حدود ۲ میلیون نفر از خدمات «سامانه بام» بهره‌مند می‌شوند. این در حالی است که جستجوی عبارت «سامانه بام» در موتور جستجوی گوگل بیش از دویست درصد و عبارت «بام» بیش از ۹۰ درصد رشد را از آن خود کرده است.

سال گذشته و در ششمین جشنواره دکتر نوربخش و در مراسم اختتامیه ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۵، به دلیل طراحی جذاب و اجرای حرفه‌ای سامانه بام (بانکداری اینترنتی)، موفق به کسب رتبه اول نوآوری‌های برتر در گروه بانک‌ها شد و تندیس برتر و لوح تقدیر این همایش را از آن خود کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.