عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی کتاب بانکداری مجازی نوشته دان شات

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / نویسنده این کتاب به‌خوبی نشان می‌دهد که صنعت بانکداری دیگر صرفاً تحت تأثیر نوآوری‌های نگه‌دارنده نیست و نوآوری‌های تخریبی نیز در راه هستند. او روایت می‌کند چگونه بانک‌ها در سه دهه گذشته از فناوری اطلاعات استفاده کرده و خدمات خود را بهبود بخشیده و با استفاده از رایانه، اینترنت، یکپارچه کردن معماری سیستم‌های نرم‌افزاری و فناوری موبایل خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه داده‌اند.

به باور دان شات، موبایل مثال خوبی از یک نوآوری تخریبی است که با کمرنگ کردن اهمیت شعب، زنجیره صنعت بانکداری را متحول کرده است. وقتی شعب بانک‌ها کمرنگ می‌شوند و تغییر ماهیت می‌دهند، آنچه برای رقابت باقی می‌ماند، خدمات و محصولات بانکی هستند. کتاب بانکداری مجازی با حمایت شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا منتشر شده است.

نویسنده: دان شات

ناشر: شبکه راه پرداخت / ۳۱۲ صفحه / ۳۰ هزار تومان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */