بانک‌تک (BankTech)

جشنواره بانک ملی با موضوع پیام‌رسان بله برگزار می‌شود

نسخه ارزی بام
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جدیدترین جشنواره بانک ملی ایران با نام «به شانس برنده شدن، بله بگو»، با موضوع پیام‌رسان دو منظوره «بله»، به‌زودی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به‌منظور حمایت از تنها پیام‌رسان دو منظوره کشور که علاوه‌بر انجام خدمات ارتباطی، افراد می‌توانند امور مالی خود را نیز با آن انجام دهند، جشنواره‌ای را با نام «به شانس برنده شدن، بله بگو» برگزار می‌کند.

این جشنواره در بازه زمانی دوماهه اول دی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و جوایز ارزنده‌ای برای شرکت‌کنندگان در این مسابقه در نظر گرفته شده است.

جایزه ویژه جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و جوایز دیگر نیز شامل چهار عدد گوشی آیفون X، چهار عدد گوشی آیفون ۸ و ۱۶ عدد ساعت هوشمند است.

پیام‌رسان بله تنها پیام‌رسان دو منظوره با قابلیت ارائه خدمات مالی متنوع اعم از کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ، درخواست پول بوده و ضمناً می‌تواند یک اپلیکیشن کامل‌کننده در کنار محصول توانمند بانک، سامانه بانکداری الکترونیک «بام»، باشد.

کاربران در صورت نصب «بله» بر روی گوشی خود پیام‌های ورود و استفاده از بام را از طریق این اپلیکیشن دریافت می‌کنند و همچنین می‌توانند در صورت سفر به خارج از کشور از خدمات بام استفاده نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات تکمیلی و شرایط شرکت در این جشنواره را در سایت بانک ملی ایران و یا کانال تلگرامی بانک ملی دنبال کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */