راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

غول‌های فناوری ایران در مسیر انتخابات / انتشار فهرست انتخاباتی اتحاد ۹۹

انتشار اولین لیست انتخاباتی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران حکایت از جمع‌شدن گروهی موسوم به اتحاد ۹۹ دارد که در صورت راه‌یابی به هیئت‌مدیره بزرگترین تشکل صنفی حوزه فناوری اطلاعات، در پی انتخابات ۲۳ آذرماه، در یک دهه گذشته کم‌نظیر خواهد بود.

در این لیست ترکیب کاملی از سه شاخه شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مشاورین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به چشم می‌خورد که در آن ترکیب و تنوع و بی‌سابقه‌ای از شرکت‌های نوپای تجارت الکترونیکی و استارت‌آپ‌ها، اپراتورهای موبایل و اینترنتی، شرکت‌های بانکداری الکترونیکی و غول‌های نرم‌افزاری ایران به همراه فروشگاه‌های مطرح حوزه سخت‌افزار را می‌توان مشاهده کرد.

اتحاد ۹۹ با شعار «صنف متحد، سازمان مطالبه‌گر، پیش به‌سوی اقتصاد دیجیتال» اعلام موجودیت کرده است. این گروه انتخاباتی با عضویت ۲۱ کاندیدای انتخابات دوره پنجم سازمان نظام صنفی تهران امکان حضور جدی اعضای هیئت‌مدیره یا مدیران عامل شرکت‌های همچون کافه‌بازار و دیجی‌کالا، همراه اول و آسیاتک، فناپ و توسن، پویا و برید سامانه نوین را در این میان فراهم کرده است که فهرست کامل آن روی وبسایت رسمی اتحاد ۹۹ به آدرس اینترنتی www.etehade99.com قابل مشاهده است.

محمدباقر اثنی‌عشری، مدیرعامل موسسه پرسش (پویندگان راز ستاره شمال)، درباره دلیل انتخاب نام اتحاد ۹۹ گفت: «مأموریت هیئت‌مدیره دور پنجم تا سال ۱۳۹۹ و آستانه ورود به قرن جدید است. این گروه انتخاباتی با نگاه به این فرصت گران‌بها، نام اتحاد ۹۹ را برگزیده است تا بازتابی از میراث و ریشه‌هایش در گذشته و نگاهش به آینده باشد.»

در وبسایت رسمی اتحاد ۹۹ علاوه بر فهرست و معرفی نامزدها به‌صورت ویدیویی و متنی برنامه و ارزش‌های اتحاد ۹۹ هم آمده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بازنگری در رویکرد، عملکرد و قوانین این نهاد صنفی و تمرکز بر جذب و حفظ سرمایه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره کرد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای دوازده سال پیش با همراهی انجمن شرکت‌های انفورماتیک تأسیس شده و با داشتن گستره‌ای ملی امسال پنجمین دوره انتخابات صنفی را در تهران برگزار می‌کند. طبق اعلام رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، انتخابات تهران در روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه برگزار می‌شود. این سازمان به پشتوانه قانون مصوب مجلس شورای اسلامی تأسیس شده و حکم رئیس سازمان نظام صنفی کشور به امضا رئیس‌جمهور می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.