خبر

تجهیز تاکسی‌های مشهد به سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از نصب سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه در تاکسی‌های مشهد به‌صورت پایلوت طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی مقدم در حاشیه نمایشگاه خدمات شهری و حمل‌ونقل و ترافیک بیان کرد: «یکی از برنامه‌های ویژه این سازمان، راه‌اندازی پرداخت الکترونیکی بهای تاکسی در مشهد است که این موضوع بعد از ۸ سال پیگیری در شهرداری به نتیجه رسیده است.»

او افزود: «خوشبختانه در حال حاضر قرارداد این پروژه منعقد شده و ظرف ماه جاری این تجهیزات در تعدادی از تاکسی‌ها به‌صورت پایلوت نصب خواهد شد و تا پایان سال جاری نیز تمام تاکسی‌های شهر مشهد به این سیستم مجهز خواهد شد.»

علوی‌مقدم به ویژگی سیستم پرداخت الکترونیکی در تاکسی‌ها اشاره کرد و گفت: «مسافران با استفاده از این سیستم می‌توانند توسط کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و من‌کارت خود بهای تاکسی را پرداخت کنند. همچنین در این سامانه سیستم مدیریت اعزام و سیستم محاسبه نرخ نیز گنجانده شده است.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */