خبر موبایل

نسخه ۱.۰.۱ سیستم‌عامل iOS همراه بانک جدید ملت ارائه شد

کارت المثنی بانک ملت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک ملت نسخه ۱.۰.۱ سیستم‌عامل iOS همراه بانک جدید ملت را وارد بازار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، خدمات مرتبط با بازپرداخت اقساط اعم از بازپرداخت، بازپرداخت منظم و لغو بازپرداخت منظم، درخواست دسته‌چک، خدمات مرتبط با برداشت وجه بدون کارت اعم از برداشت وجه، لغو برداشت وجه و استعلام صدور و لغو، مشاهده نرخ ارز، مشاهده نزدیک‌ترین شعبه و خودپرداز، انتخاب حساب‌های پرکاربرد، استعلام وضعیت درخواست دسته‌چک یا استعلام وضعیت چک، مشاهده گردش کارت، ابطال یا غیرفعال سازی ملت کارت متمرکز و امکان مشاهده تعهدات غیرمستقیم، اتصال و انفصال حساب، محاسبه مبلغ و سود هر قسط، خدمات مرتبط با تأمین موجودی چک برگشتی اعم از تأمین موجودی و گزارش آن و خدمات مرتبط با شارژ خودکار از جمله خدمات جدید قابل‌ارائه از طریق این نسخه همراه بانک ویژه دارندگان گوشی‌های با سیستم‌عامل iOS  است.

درعین‌حال، امکان ذخیره نام کاربری برای ورود به سامانه باهدف تسهیل در استفاده، اضافه شدن صفحه تنظیمات اثر انگشت، استفاده از صفحه کلید عددی جهت ورودی‌هایی که فقط نیاز به فیلد عددی دارد و نمایش فیلد ذینفع در گردش حساب از جمله تغییرات انجام شده در این نسخه نسبت به نسخه قبلی است.

پیش از این بانک ملت نسخه ۱.۱.۰ سیستم‌عامل اندروید سامانه همراه بانک ملت (نسخه جدید) را برای استفاده مشتریان، عرضه کرده بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */