عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی کتاب مفاهیم بیت‌کوین، رمزنگاری، مهندسی و اقتصاد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / کتاب «مفاهیم بیت‌کوین، رمزنگاری، مهندسی و اقتصاد» به‌تازگی به فارسی منتشرشده است. مفهوم بیت‌کوین به دلیل تحولی که در امور مالی ایجاد کرده، این روزها اهمیت پیداکرده است. پدرو فرانکو در این کتاب، منبع و راهنمایی فنی برای حرفه‌ای‌های صنعت مالی ایجاد کرده و در کتابش به بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده از زاویه رمزنگاری، مهندسی و اقتصاد پرداخته است.

فرانکو در کتاب مفاهیم بیت‌کوین بحث‌هایی که در مکاتب مختلف اقتصادی درباره نقاط مثبت و منفی بیت‌کوین وجود دارد را ارائه می‌دهد. نکته قابل‌توجه درباره این ترجمه برگردان‌های خوب آن است. درحالی‌که هنوز هم در بسیاری از متن‌ها شاهد ترجمه عبارت Cryptocurrency به پول‌های مجازی، رمز پول، پول رمزنگاری‌شده، پول دیجیتال و امثال این هستیم، در این ترجمه به‌خوبی از برگردان فارسی «ارزهای رمزنگاری‌شده» استفاده‌شده است.

نویسنده: پدرو فرانکو / مترجم: حسن مرتضی‌زاده

ناشر: موسسه کتاب مهربان نشر / ۴۰۴ صفحه / ۲۵۰۰۰ تومان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */