خبر

عضویت بانک مسکن در سامانه صیاد

استخدام بانک مسکن
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

هم‌زمان با رونمایی از سامانه صیاد و به‌منظور اجرای سیاست‌های بانک مرکزی به‌منظور اعتبارسنجی مطلوب‌تر متقاضیان دریافت دسته‌چک، بانک مسکن به سامانه صیاد پیوست.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته‌چک به نام صیاد سامانه‌ای است که به‌منظور ارتقای ضریب امنیتی و اعتباربخشی به برگه چک، استانداردسازی جانمایی مورد نوشتاری و کاهش عملیات تصدی‌گری، بررسی صلاحیت دارنده دسته‌چک از طریق سامانه‌های اعتبارسنجی بانک مرکزی و ایجاد شفافیت اطلاعاتی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های ناشی از تبانی شعب در صدور دسته‌چک توسط بانک مرکزی طراحی و راه‌اندازی شده است.

همچنین با راه‌اندازی سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته‌چک)، اعتبار به چک‌ها بازگشته و با به‌کارگیری آن در مبادلات شاهد رونق کسب‌وکار شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */