راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برنده قرعه‌کشی خودرو هایما S7 جشنواره طلایی ایران کیش مشخص شد

مهنوش صاحبی مقدم، نخستین برنده خودروی هایما s7 جوایز ویژه دومین جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مراکز خرید در پرومای مشهد شد.

او با کسب ۱۹۷۴۸۶ امتیاز در قرعه‌کشی روز یکشنبه بیست و ششم شهریور مجتمع پرومای مشهد، به‌عنوان پذیرنده خوش‌شانس این مجتمع یک دستگاه خودروی هایما s7 را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، پذیرندگانی که از ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره حداقل ۲۰۰۰ امتیاز کسب کرده باشند در قرعه‌کشی جایزه ویژه مرکز خرید پرومای مشهد که یک خودرو هایما s7 است شرکت داده شدند.

این در حالی است که برندگان ویژه شش خودروی هایما s7 در مراکز خرید (تهران: میلاد نور، بازار قائم تجریش، بازار رضا و در شهرستان‌ها: ستاره‌باران تبریز، آفتاب پارس شیراز، سیتی سنتر اصفهان وسیتی سنتر قشم) در هفته اول آذرماه –بعد از محرم و صفر) مشخص می‌شوند آن‌ها فرصت دارند تا دو ماه دیگر نیز در این مراکز خرید به کسب امتیاز بپردازند.

برگزاری این جشنواره تاکنون ۶ ماه به طول انجامید و هرماه، در ۸ مرکز خرید (تهران: میلاد نور، بازار قائم تجریش، بازار رضا و در شهرستان‌ها: ستاره باران تبریز، آفتاب پارس شیراز، سیتی سنتر اصفهان و پروما مشهد وسیتی سنتر قشم) برگزار می‌شد.

در این ۸ مرکز خرید در هر دوره به‌صورت ماهانه برای خریدارانی که باکارت بانکی خود از پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به‌حساب بانک تجارت خرید می‌کردند به‌قیدقرعه جایزه صدهزارتومانی و به پذیرندگان، جایزه ۵۰۰ هزارتومانی تعلق می‌گرفت.

اما امتیازات پذیرندگان جهت قرعه‌کشی جوایز ۵۰۰۰۰۰۰ ریالی و خودرو هایما به شرح زیر محاسبه می‌گردد

  1. هر خرید بالای ۰۰۰ ۳۰۰ ریال یک امتیاز خواهد داشت
  2. عدد حاصل از مجموع مبالغ خرید روزانه تقسیم بر ۰۰۰،۳۰۰ ریال جزو امتیازات روزانه پذیرنده خواهد بود
  3. ثبت‌نام در باشگاه مشتریان بانک تجارت ۱۰ امتیاز فقط برای یک‌مرتبه برای پذیرنده در بر خواهد داشت
  4. میانگین حساب ماهانه هر پذیرنده به ازای هر ۰۰۰۰۰۰، ۱۰ ریال یک امتیاز محسوب خواهد شد

برای قرعه‌کشی ماهانه ۵ میلیون ریالی پذیرندگان، آیتم‌ها ا تا ۳ محاسبه خواهد شد و پذیرندگانی که بالاتر از ۱۰۰ امتیاز در ماه داشته باشند در این قرعه‌کشی حضور خواهند داشت.

برای قرعه‌کشی خودرو آیتم چهارم به سه آیتم قبلی اضافه و از ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره امتیازات محاسبه می‌گردد و در صورت کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز هر پذیرنده در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.