راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سپ دومین PSP برتر ایران بر اساس گزارش نیلسون ریپورت

بر اساس گزارش نیلسون ریپورت شرکت پرداخت الکترونیک سامان در آخرین رده‌بندی برترین شرکت‌های پرداخت در منطقه خاورمیانه و آفریقا، توانست جایگاه دومین PSP برتر ایران را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، نشریه نیلسون ریپورت در آخرین شماره خود (شماره ۱۱۱۵- آگوست ۲۰۱۷)، فهرست شرکت‌های پرداخت برتر منطقه خاورمیانه و آفریقا در سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرده است که در این میان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) به‌عنوان دومین شرکت ایرانی در جمع ۴۰ شرکت برتر قرار گرفته است.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در سال ۲۰۱۶ میلادی، با دراختیار داشتن حدود ۶۰۰ هزار پایانه فروشگاهی، یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تراکنش موفق داشته است.

بنا به گزارش نشریه نیلسون ریپورت، در این رتبه‌بندی شرکت به‌پرداخت ملت در رده ۳۲، آسان پرداخت در رتبه ۳۴، تجارت الکترونیک پارسیان رده ۳۵ و پرداخت الکترونیک پاسارگاد در رتبه ۳۶ قرار گرفته‌اند. این ۵ شرکت در سال ۲۰۱۶ میلادی، در مجموع ۸ میلیارد و ۵۰۰ تراکنش موفق به ثبت رسانده‌اند.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از شرکت‌های گروه مالی سامان است که با هدف ارائه راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک و با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ایجاد شبکه فراگیر پذیرندگان فروشگاهی و اینترنتی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.