خبر

تغییر ظاهر ملی کارت‌های بانک ملی ایران

نسخه ارزی بام
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

پس از سال‌ها که طراحی روی ملی کارت‌های این بانک با تصویر قله دماوند همراه بود، بخش انفورماتیک بانک ملی ایران با هدف پاسخگویی به نیازها و سلایق مشتریان، اقدام به تغییر ظاهر کارت‌های برداشت بانک و بالابردن جذابیت بصری آن‌ها کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این کارت‌ها در حال حاضر تولید شده‌اند و به‌زودی از طریق شعب بانک ملی ایران صادر خواهند شد.

تعداد ملی کارت‌های صادره بانک ملی ایران، سهم بالایی در نظام بانکی دارد و بررسی سهم تعدادی کارت‌های بانکی تراکنش‌دار بانک‌ها در سال گذشته نشان می‌دهد بیشترین کارت برداشت تراکنش‌دار متعلق به بانک ملی ایران بوده و همچنین آمار تعداد کل کارت‌های صادره شبکه بانکی کشور تا پایان فروردین‌ماه امسال که از سوی بانک مرکزی منتشر شده، نشانگر سهم ۱۳ درصدی این بانک از کارت‌های برداشت نظام بانکی است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */