استارت‌آپ‌ها خبر فین‌تک

رویداد استارت‌آپی «نوین تک بوت کمپ» برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

رویداد استارت‌آپی «نوین تک بوت کمپ» به‌صورت Boot Camping در چهار روز برگزار می‌شود. تمرکز اصلی رویداد بر روی منتورشیپ و انجام عملی مباحث است. هدف از برگزاری رویداد Novintech Bootcamp، کمک به استارت‌آپ‌ها به‌منظور بهبود و اصلاح تخصصی و عملی مدل و ایده کسب‌وکارشان است.

تمرکز اصلی رویداد بر روی سه مبحث زیر خواهد بود:

  • اعتبارسنجی مشتری / Customer Validation
  • طراحی کسب‌وکار / Business Design
  • حداقل محصول قابل‌قبول / MVP

مخاطب اصلی رویداد تیم‌ها یا افرادی هستند که با مفاهیم اولیه استارت‌آپ آشنا هستند و مدتی هرچند کوتاه بر روی ایده خود وقت گذاشته‌اند.

تیم‌های شرکت‌کننده در این رویداد با توجه به معیارهای در نظر گرفته‌شده با یکدیگر مسابقه خواهند داد و دو تیم برتر، وارد مرحله پیش شتاب ‌دهی شتاب‌دهنده نوین تک می‌شوند. تیم اول ۱ میلیون تومان نیز جایزه نقدی دریافت خواهد کرد.

 

زمان برگزاری:

پنجشنبه و جمعه، ۱۹ و ۲۰ مرداد

پنجشنبه و جمعه، ۲۶ و ۲۷ مرداد

 

مکان برگزاری:

تهران، میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی

برای ثبت‌نام در رویداد، فقط تا ۱۶ مرداد فرصت دارید. استارت‌آپ‌هایی که زمینه فعالیت آن‌ها در حوزه فین‌تک، اینترنت اشیا و تجارت الکترونیک باشد برای شرکت در رویداد در اولویت قرار خواهند داشت. جهت ثبت‌نام اینجا کلیک کنید.

در طول هفته کارگاه‌هایی تخصصی نیز برگزار می‌شود که حضور در آن‌ها برای تیم‌های شرکت‌کننده در رویداد رایگان خواهد بود.

منبع: کانال تلگرام نوین‌ تک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */