راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

زرین‌پال با کمک بله، سرویس‌های پرداختی را به داخل شبکه‌های پیام‌رسان ایرانی می‌آورد

در آخرین روز از نمایشگاه 4 روزه الکامپ، دو استارت‌آپ زرین‌پال و بله تفاهم‌نامه‌ای جهت ارائه خدمات پرداخت در داخل اپلیکیشن‌های پیام‌رسان داخلی امضا کردند و قرار است بعد از عملیاتی شدن این سرویس‌ها، مشوق‌هایی برای پذیرندگان کسب‌وکارهای خرد و خانگی جهت استفاده از این سرویس‌ها ارائه شود.

با توجه به رشد روزافزون کاربران اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و افزایش پتانسیل‌های این اپلیکیشن‌ها جهت توسعه کسب‌وکارهای خرد و خانگی، جای خالی سرویس‌های پرداختی در این اپلیکیشن‌ها به‌خوبی احساس می‌شود و طبیعی بود که دیر یا زود شرکت‌های کوچک و بزرگ ارائه‌دهنده خدمات پرداخت قدم‌هایی در این راستا بردارند.

در ماه‌های اخیر خبرهایی به‌طور غیررسمی شنیده می‌شد مبنی بر اینکه شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های ارائه‌دهنده راهکارهای پرداختی، از ارائه هرگونه سرویس پرداختی در بستر شبکه‌های پیام‌رسان خارجی منع شده‌اند و حتی برخی دلیل اصلی فیلتر شدن استارت‌آپ‌های فین‌تکی که اخیراً صورت گرفته بود را ارائه سرویس‌های پرداختی بر بستر تلگرام می‌دانستند. هر چند این شایعات از سوی هیچ مقام مسئولی رد یا تأیید نشد، ولی باعث افزایش انگیزه جهت ارائه سرویس‌های پرداختی در بستر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان داخلی شد.

در همین راستا، اپلیکیشن پیام‌رسان ایرانی بله که علاوه بر سرویس پیام‌رسانی، برخی از سرویس‌های بانکی را نیز به کاربرانش ارائه می‌دهد به‌تازگی تفاهم‌نامه‌ای را با زرین‌پال امضا کرده است تا سرویس‌های خاص پرداختی به پذیرندگان و فروشندگان در داخل این پیام‌رسان ارائه کند.

با عملیاتی شدن اهداف این تفاهم‌نامه، به‌زودی پذیرندگان و فروشندگانی که به دنبال پرداخت در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان بودند، می‌توانند در بستر یک اپلیکیشن داخلی این کار را انجام دهند؛ از طرف دیگر، زرین‌پال با ارائه سرویس‌های پرداختی خود در بستر بله، از این اپلیکیشن به‌عنوان یک پیام‌رسان داخلی نیز حمایت می‌کند.

علاوه بر این‌ها، زرین‌پال جهت ایجاد انگیزه برای استفاده حداکثری پذیرندگان و فروشندگان از سرویس‌های پرداختی زرین‌پال در بستر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان داخلی، مشوق‌ها و جوایزی را در نظر گرفته است که با عملیاتی شدن این سرویس‌ها، جزئیات بیشتری از این جوایز ارائه می‌کند.

2 دیدگاه
  1. طلا وردپرس می‌گوید

    بسیار خوشحالم شدم، انشالله زرین پال و بله بتوانند خدمات خوبی را برای کسب و کارهای آنلاین ارائه بدن

  2. کاربر زرین پال می‌گوید

    زنده باد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.