خبر

فاندوران، میزبان صاحبان ایده در الکامپ بیست و سوم

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

فاندوران که یکی از استارت‌آپ‌های مرکز نوآوری شرکت فناپ است، به عنوان یک بستر حمایت مالی برای ایده‌ها، استارت‌آپ‌‌ها و کسب‌وکارهای نوپا در این مرکز در سال ۹۴ ایجاد شد. افرادی که در زمینه‌‌ی هنر، فناوری، طراحی محصول، فناروی اطلاعات و امور اجتماعی و خیریه فعال هستند و ایده‌های خلاقانه دارند، می‌توانند برای پروژه خود در فاندوران کمپین طراحی کرده و شروع به جذب حمایت‌های مالی از مخاطبان فاندوران کنند، پشتیبانان نیز در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، از کمپین‌های فعال در فاندوران حمایت می‌کنند.

از جنبه‌های مفید سرمایه پذیری به این شیوه این است که افراد زیادی در شکل گیری طرح سهیم‌اند که از نظر جذب سرمایه، مشتری و بازار هدف احتمال اجرایی شدن و موفقیت طرح به‌ مراتب بالاتر می‌رود. فاندوران تا به امروز توانسته به تحقق چند ده پروژه کمک کند و این روند با شتاب ادامه دارد. حوزه‌‌های فعالیت این استارت‌‌آپ از طراحی محصول (بازی)، فرهنگ و هنر (انتشار کتاب)، تکنولوژی (حمایت از استارت‌آپ‌‌ها) تا پروژه‌‌های کلان اجتماعی و خیریه در سطح شهر را شامل می‌‌شود. فاندوران با حضور در غرفه فناپ در نمایشگاه الکامپ، برنامه ویژه‌‌ای تدارک دیده تا در فضایی دوستانه و به صرف بازی «پی شوم» که توسط سایت فاندوران تامین مالی شده، میزبان صاحبان ایده باشد.  برای حضور در این دورهمی خلاقانه علاقه‌‌مندان می‌‌توانند به غرفه محیطی فناپ در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ مراجعه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */