شرکت‌ها

زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

هلدینگ فناپ به همراه شرکت‌های زیرمجموعه‌اش در بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ زنجیره کاملی از خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در معرض دید بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار می‌دهد.

به گزارش روابط‌ عمومی فناپ، شرکت‌های فناپ پرداخت، فناپ زیرساخت، فناپ تلکام، باران‌تلکام و داتین در کنار مرکز نوآوری و فناوری فناپ، در این نمایشگاه محصولات و خدمات خود را از خدمات بانکداری الکترونیکی، پرداخت خرد، IPTV، تولید محتوا و خدمات ارزش‌افزوده گرفته تا زیرساخت‌های ارتباطی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و هم‌چنین ارائه خدمات زیرساختی به دانشگاه‌ها، مراکز تجاری بزرگ و تجهیز جاده‌ها به سامانه‌های هوشمند معرفی می‌کنند.

زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ

زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ

استارت‌آپ‌های مرکز نوآوری و فناوری فناپ در حوزه‌های مختلفی ازجمله اینترنت اشیا (لینکپ)، شبکه توزیع محتوا و امنیت ابری (ابر آروان)، شبکه اجتماعی پیام‌رسان با امکان ارتباطات مالی در بستر موبایل (مانیار)، راهکارهای پرداخت موبایلی و باشگاه مشتریان (وین وین)، سلامتی و تغییر سبک زندگی (دکتر بادی)، سرویس آنلاین سفارش و پرینت سه‌بعدی (dfast3) تبلیغات هوشمند در فضای مجازی (وی‌کلیک) و … فعالیت می‌کنند که در نمایشگاه الکامپ هم در غرفه یکپارچه فناپ، هم در سالن الکامپ استارز خدمات و محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند.

در صورت تمایل به تعامل از نزدیک با مدیران و کارشناسان شرکت‌های هلدینگ فناپ می‌توانید به سالن ۳۸ غرفه ۴۸۱ مراجعه کنید. بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه برگزار می‌شود و شرکت‌ها آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه فناوری اطلاعات به نمایش می‌گذارند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */