شرکت‌ها

رشد قابل توجه پرداخت الکترونیک سامان در تراکنش‌های پرداختی خردادماه

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در بیست و چهارمین شماره گزارش اقتصادی شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در اکثر شاخص‌های عملکردی رشد قابل توجهی داشته است.

به گزارش روابط عمومی سپ، این شرکت با در دست داشتن ۱۶/۹۷درصد از کل تراکنش‌های شاپرکی کشور، همچنان رتبه دوم را در میان ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات پرداخت در اختیار دارد.

سپ کماکان تنها شرکت پی‌اس‌پی کشور است که در هر ۳ ابزار پذیرش اصلی پرداخت (کارت‌خوان، اینترنت و موبایل) در زمره ۳ شرکت برتر بازار قرار دارد.  سپ در تراکنش‌های اینترنتی با در دست داشتن ۲۵/۱۲ درصد سهم بازار رتبه اول، در تراکنش‌های کارت‌خوان با ۱۶/۳ درصد سهم بازار رتبه دوم و در تراکنش‌های موبایلی با ۲۰/۷۴ درصد سهم بازار رتبه سوم را در اختیار دارد.

همچنین در شاخص اثربخشی کارت‌خوان سیستمی، سپ نسبت به سایر شرکت‌ها، بیشترین افزایش را روی میزان اثربخشی خود داشته و توانسته است رتبه دوم را در جذب تراکنش روی کارت‌خوان‌های فعال کسب کند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */