راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حمایت از بیماران خاص در جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت

دومین جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مراکز خرید شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد مقدس، تبریز و قشم که به صورت ماهانه برگزارمی شود در تیرماه به انجام رسید. از نکات قابل‌توجه این دوره، اهدای تعداد زیادی کیسه خرید پارچه‌ای به مناسبت روز بدون کیسه پلاستیکی از سوی بانک تجارت در جشن مرکز خرید میلاد نور بود که توسط بیماران خاص تولید شده و منافع آن هم به این بیماران می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، این جشنوارهٔ ۶ ماهه تا شهریور ۹۶ ادامه میابد و هر ماه، در ۸ مرکز خرید (تهران: میلاد نور، بازار قائم تجریش، بازار رضا و در شهرستان‌ها: ستاره‌باران تبریز، آفتاب پارس شیراز، سیتی سنتر اصفهان و پروما مشهد و سیتی سنتر قشم) برگزار می‌شود. جوایز ویژه این جشنواره هفت خودروی هایما s7 است.

در این ۸ مرکز خرید در هر دوره به صورت ماهانه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود از پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت خرید کنند به‌قیدقرعه جایزه صدهزارتومانی و به پذیرندگان، جایزه ۵۰۰ هزارتومانی تعلق می‌گیرد.

پذیرندگانی که از ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره حداقل ۲۰۰۰ امتیاز کسب کنند در قرعه‌کشی جایزه ویژه که یک خودرو هایما s7 است (درمجموع هفت خودرو) شرکت داده می‌شوند.

خریداران می‌بایست اطلاعات خود را در برگه قرعه‌کشی که از پذیرندگان دریافت کرده‌اند، درج و داخل صندوق‌های ویژه قرعه‌کشی مستقر در طبقات این مراکز بیندازند.

بعد از انجام قرعه‌کشی ماهانه با حضور نمایندگانی از بانک، مجتمع تجاری و شرکت کارت اعتباری ایران کیش، اطلاع‌رسانی به برندگان خوش‌شانس از طریق پیامک و تماس تلفنی انجام می‌گیرد. همچنین امتیازات پذیرندگان جهت قرعه‌کشی جوایز ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریالی و خودرو هایما به شرح زیر محاسبه می‌شود:

  • هر خرید بالای ۳۰۰،۰۰۰ ریال یک امتیاز خواهد داشت
  • عدد حاصل از مجموع مبالغ خرید روزانه تقسیم‌بر ۳۰۰،۰۰۰ ریال جزو امتیازات روزانه پذیرنده خواهد بود
  • ثبت‌نام در باشگاه مشتریان بانک تجارت ۱۰ امتیاز فقط برای یک مرتبه برای پذیرنده در بر خواهد داشت
  • میانگین حساب ماهانه هر پذیرنده به ازای هر ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال یک امتیاز محسوب خواهد شد

برای قرعه‌کشی ماهانه ۵ میلیون ریالی پذیرندگان، آیتم‌ها ا تا ۳ محاسبه خواهد شد و پذیرندگانی که بالاتر از ۱۰۰ امتیاز در ماه داشته باشند در این قرعه‌کشی حضور خواهند داشت.

برای قرعه‌کشی خودرو آیتم چهارم به سه آیتم قبلی اضافه می‌گردد و از ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره امتیازات محاسبه می‌گردد و در صورت کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز هر پذیرنده در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.