بانک‌ها

انتقال وجه از حساب جاری طلایی به سایر حساب‌های شخصی

نوشته شده توسط رسول قربانی

مدیر اداره کل فناوری اطلاعات بانک سپه از ایجاد امکان انتقال وجه از حساب جاری طلایی به سایر حساب‌های شخصی از طریق دستگاه‌های ATM خبرداد.

به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک سپه، حسین ریاحی با تأکید بر اینکه بانک سپه از دی ماه سال جاری به ارائه این خدمت پرداخته، در تشریح فرآیند انجام آن گفت: به منظور انتقال وجه از حساب جاری طلایی به سایر حساب‌های شخصی روی دستگاه های ATM، مشتریان باید بعد از ورود کارت و رمز، به انتخاب گزینه حساب جاری طلایی و سپس گزینه انتقال به حساب‌های خود اقدام و بعد مبلغ مورد نظر را وارد کرده و در نهایت به تائید نهایی عملیات اقدام کنند.

وی در تشریح مزایای این خدمت اظهارداشت: چنانچه برای دریافت وجه و یا انتقال از حساب کارت موجودی کافی نباشد ولی در حساب جاری طلایی مبلغ مورد نظر وجود داشته باشد، مشتری بدون مراجعه به شعبه می‌تواند به انتقال وجه مورد نظر از دستگاه‌های ATM به حساب کارت خود اقدام کند.

مدیر اداره کل فناوری اطلاعات افزود: در سال ۸۸ نیز بانک سپه این خدمت را ایجاد کرد و به دلیل عدم آشنایی مشتریان به حذف آن اقدام شد که اکنون بنا بر درخواست مجدد مشتریان به خصوص دارندگان همزمان حساب‌های جاری طلایی و عابربانک، از دی ماه امسال امکان بهره گیری از این خدمت ایجاد شد.

منبع: روابط عمومی بانک سپه

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */