راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پیش‌ثبت‌نام بیش از 700 استارت‌آپ در نمایشگاه الکامپ

کسب‌وکارهای نوپا در سالن 8 و 9 در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ مستقر خواهند شد، تاکنون بیش از 700 استارت‌آپ برای حضور در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اقدام به پیش ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، باقر بحری مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ گفت: «امسال یکی از بهترین سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران به استارت‌آپ‌ها اختصاص داده شده است.»

سالن‌های 8 و 9 به مساحت چهار هزار متر به استارت‌آپ‌های اختصاص داده شده است.

طبق تجربه‌ای که در سال‌های گذشته کسب کردیم این سالن یکی از پرازدحام‌ترین سالن‌های نمایشگاه خواهد بود و بازدیدکنندگان بی‌شماری را به خود جذب می‌کند به همین دلیل یکی از باکیفیت‌ترین سالن‌های نمایشگاه را به کسب‌وکارهای نوپا اختصاص دادیم.

امسال هر استارت‌آپ‌ در فضای استاندارد 4 تا 5 متر به همراه یک میز یا استند با پرداخت شش میلیون ریال در سالن الکام استارز 2017 مستقر خواهد شد.

بحری از حذف مرحله داوری اولیه برای حضور استارت‌آپ‌ها خبر داد و گفت: «سال‌های گذشته به دلیل محدودیت فضا تیم الکام استارز مجبور به داوری میان متقاضیان بود. امسال با اختصاص سالن بزرگ‌تر این مسئله رفع شده است و هر استارتاپی که تمایل به حضور داشته باشد و با انجام مرحله پیش ثبت‌نام می‌تواند امکان حضور در الکام استارز را کسب کند.»

مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ در ادامه حضور کسب‌وکارهای نوپا در الکام استارز را به سه سطح به شرح زیر تقسیم کرد:

  • استارت‌آپ‌هایی که در فضاهایی یکسان و با اختصاص یک استند جانمایی می‌شوند و سیاست‌های حمایتی سازمان شامل این گروه خواهد شد.انتظار می‌رود این گروه بخش عمده سالن الکام استارز را تشکیل دهند.
  • استارت‌آپ‌هایی که تقاضای فضای بزرگ‌تر از 12 متر دارند و می‌خواهند در غرفه‌های پیش‌ساخته یا خودساخته در الکام استار حضور داشته باشند. این گروه با پرداخت هزینه کامل و طبق تعرفه‌های نمایشگاه و خارج از طرح حمایتی سازمان در نمایشگاه حضور می‌یابند.
  • گروه سوم جزیره‌های فناوری هستند. شتاب‌دهنده و سرمایه‌گذاران خطرپذیری که قصد حضور در الکام استارز را دارند و می‌توانند با گرفتن فضایی بزرگ‌تر استارتاپ‌های تحت حمایتشان را در کنار خود داشته باشند.

بحری به بخش‌بندی موضوعی سالن الکام استارز اشاره کرد و گفت: «مانند سال گذشته تلاش می‌کنیم استارتاپ‌هایی که ازنظر فناوری و نوع فعالیت مشابه یکدیگر هستند را در کنار هم جانمایی کنیم تا بازدیدکنندگان با سهولت بیشتری از بخش‌های مختلف سالن الکام استارز بازدید کنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت