راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دریافت موجودی و انتقال وجه شتابی از قابلیت‌های جدید همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

7

نسخه iOS همراه بانک جدید بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با قابلیت‌های جدید دریافت موجودی و انتقال وجه شتابی راه‌اندازی شد.اداره فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای مشتری مداری و تسهیل در ارائه خدمات بانکداری نوین از راه‌اندازی نسخه iOS همراه بانک جدید خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «همراه بانک» سامانه‌ای است که هم‌وطنان و مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌وسیله آن می‌توانند با نصب نرم‌افزار لازم بر روی تلفن همراه خود، خدمات بانکداری الکترونیکی را در طول شبانه‌روز دریافت نمایند.

نسخه iOS همراه بانک جدید بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گام جدیدی در جهت دستیابی به اهداف بانک درزمینه بانکداری موبایل (Mobile Banking) و ارائه خدمات نوین به مشتریان است.

این برنامه بر روی گوشی‌های iPhone با سیستم‌عامل iOS قابل نصب است و به‌منظور رفاه و آسایش بیشتر هم‌وطنان در استفاده از خدمات سیستم بانکداری الکترونیکی در نظر گرفته شده است.

در این نسخه عملیات پایه بانکی همچون مشاهده موجودی و گردش، انتقال وجه داخلی و شتابی و پایا، پرداخت قبوض، خرید شارژ و … راه‌اندازی گردیده است.

نرم‌افزار مذکور برای تمامی مشتریان سیستم بانکی کشور و بر مبنای اطلاعات کارت شتابی قابل استفاده خواهد بود و در وب‌سایت رسمی بانک به نشانی www.qmb.ir در دسترس عموم است.

7 نظرات
 1. SED می‌گوید

  چرا الکی میگین موجودی داریم ولی ندارین

  1. ناشناس می‌گوید

   راست میگه
   من دنبال موجودی گرفتن بودم
   ولی ندارین!!!!!

 2. وام می‌گوید

  چرا موجودی نداره

 3. ناشناس می‌گوید

  چرا دروغ میگین.دنبال موجودی گرفتن بودم.ولی ندارین.به مردم اینجوری بی احترامی میکند.

 4. زهرا می‌گوید

  چرنوشته گرفتن موجودی ولی ندارین.

 5. Reza می‌گوید

  موجودی چی شد؟؟؟؟

 6. ترانه می‌گوید

  اپلیکشن بانک هم مشکل داره پول واریز میکنم به حساب بانک مهر ولی موجودی به روز رسانی نمیشه با اپراتور هم تماس گرفتم با کمال بی ادبی گفت یا داری دروغ میگی یا انکه بلد نیستی با اپ کار کنی!!! متاسفم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.