راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

حمایت بانک آینده از واحدهای خرد و متوسط در راستای افزایش تولید و اشتغال‌زایی

0

بانک آینده در راستای اولویت‌های خود، مبنی بر حمایت از بخش‌های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، برنامه‌های هدف‌مندی در جهت تأمین مالی واحدهای تولیدی و به‌ویژه واحدهای کوچک و متوسط (SME) را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، این بانک با اجرای برنامه‌های خود در ارتباط با تأمین منابع مالی و پاسخ‌گویی به نیاز فعالان اقتصادی، تاکنون توانسته است علاوه بر تعامل پویا با وزارت صنعت، معدن و تجارت در این عرصه، خود نیز رأساً با بازاریابی مستقیم، مشتریان واجد شرایط را شناسایی و پاسخ‌گوی بخشی از نیاز آن‌ها باشد.

دستاورد حاصل از این رویکرد، تصویب پرداخت بیش از ۱, ۵۰۵ میلیارد (یک هزار و پانصد و پنج میلیارد) ریال تسهیلات بوده که تا پایان سال ۱۳۹۵ جمعاً مبلغ ۱, ۱۰۶ میلیارد (یک هزار و یک‌صد و شش میلیارد) ریال آن از سوی بانک آینده به بنگاه‌های خرد و متوسط مورد هدف پرداخت شده است.

در ادامه این روند، در نخستین گردهمایی مدیران ارشد و رؤسای شعب بانک آینده در سال ‌جاری نیز تلاش هرچه بیشتر در جهت تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور و حمایت از تولید و اشتغال، به‌عنوان اولویت بانک آینده در برنامه‌های سال ۱۳۹۶، مورد تأکید قرار گرفت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.