راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید نرم افزار همراه بانک ملی رونمایی شد

بانک ملی ایران نسخه جدید نرم افزار همراه بانک خود را رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مشاهده مانده و گردش حساب، انتقال وجه به حساب سیبای سایرین، انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه پایا و پرداخت اقساط تسهیلات از جمله خدمات ارائه شده از طریق سامانه همراه بانک ملی است.

مشتریان استفاده کننده از سامانه همراه بانک ملی همچنین می‌توانند خدمات دیگری نظیر استعلام و تعیین مبلغ چک، انتقال وجه بین حساب‌های دارای یک شماره مشتری، پرداخت قبوض خدماتی، خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری تلفن همراه، اطلاع از آخرین تغییرات نرخ ارز، مانده کارت‌های عضو شتاب، اطلاع از سه شارژ آخر و اعلام مفقودی کارت را از طریق این نرم افزار دریافت کنند.

نسخه جدید نرم افزار همراه بانک ملی در حال حاضر با ۴ فرمت برای گوشی‌های دارای قابلیت نصب و اجرای برنامه‌های تحت جاوا و همچنین گوشی‌هایی که از سیستم عامل‌های ویندوز موبایل و اندروید پشتیبانی می‌کنند، بر روی سایت اینترنتی بانک ملی ایران صفحه همراه بانک در دسترس مشتریان قرار دارد.

صرفه جویی در بسیاری از هزینه‌ها، سرعت در انجام امور بانکی و سهولت در دسترسی به خدمات بانکی از جمله مزایایی است که استفاده کنندگان از سامانه همراه بانک از آن بهره‌مند می‌شوند.

 

2 دیدگاه
  1. غلامرضا می‌گوید

    نرم افزار بیش از حد سخت گیری میکند

  2. غلامرضا می‌گوید

    و توضیحات کافی در خصوص پیام های خطا ارائه نمیکند ، بنده نرم افزار را نصب و تا آخر برای دریافت رمز میروم و همه را میپذیرد ولی هنگام ورود پیغام خطا میدهد که با این اطلاعات شما را شناسایی نمیکند ( یه چیزی در همین حدود )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.