راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

محصول جدید مایکروسافت معرفی می‌شود

همكاران سيستم- شرکت مايکروسافت نسخه آتي نرم‌افزار خود براي برنامه‌ريزي منابع سازماني(ERP)، مديريت ارتباط با مشتري (CRM) و راهکارهاي نرم‌افزاري تجارت الکترونيک خود را در محصولي با عنوان Microsoft Dynamics AX 2012 طي کنفرانسي در کاليفرنيا معرفي خواهد کرد.

در اين کنفرانس شرکت‌کنندگان فرصت خواهند داشت تا در جريان آخرين تحولات و قابليت‌هاي Dynamics AX 2012 قرار بگيرند و پيش‌نمايشي را که مايکروسافت از اين محصول عرضه مي‌کند، ببينند. قرار است در اين کنفرانس علاوه بر مديران مايکروسافت، کارشناسان شرکت Ignify به عنوان برنده مزايده‌ي انتخاب شريک مايکروسافت در سال 2011 نيز در مورد اين محصولات توضيحاتي بدهند.

سنديپ واليا، مديرعامل شرکت Ignify در اين باره گفت: «نرم‌افزار Microsoft Dynamics AX 2012 تغييرات بصري فراوان و تفاوت‌هاي ساختاري بيشماري داشته و دنياي ابزارهاي تجاري سازماني را تغيير خواهد داد. ما در تلاشيم تا با نگاه جامع به پيش‌رو، روش‌هاي لازم براي ورود اين محصول و قابليت‌هاي کاربردي آن به بازار را مشخص کنيم.»

شرکت Ignify که در سال 1999 تاسيس شده است، بر توسعه ابزارهاي Microsoft Dynamics ERP، Microsoft Dynamics CRM،‌ Microsoft AX for Retail Point of Sale (POS)، قابليت‌هاي نرم‌افزار SharePoint مبتني بر پرتال‌ها، راهکارهاي eCommerce براي بازارهاي مياني و سازمان‌ها و … تاکيد دارد. اين شرکت هم‌اکنون به عنوان برترين شريک مايکروسافت در سال 2011 براي توسعه و فروش ابزارهاي سازماني برگزيده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.