راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

محصول جدید مایکروسافت معرفی می‌شود

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت نسخه آتی نرم‌افزار خود برای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و راهکارهای نرم‌افزاری تجارت الکترونیک خود را در محصولی با عنوان Microsoft Dynamics AX 2012 طی کنفرانسی در کالیفرنیا معرفی خواهد کرد.

در این کنفرانس شرکت‌کنندگان فرصت خواهند داشت تا در جریان آخرین تحولات و قابلیت‌های Dynamics AX 2012 قرار بگیرند و پیش‌نمایشی را که مایکروسافت از این محصول عرضه می‌کند، ببینند. قرار است در این کنفرانس علاوه بر مدیران مایکروسافت، کارشناسان شرکت Ignify به عنوان برنده مزایده‌ی انتخاب شریک مایکروسافت در سال ۲۰۱۱ نیز در مورد این محصولات توضیحاتی بدهند.

سندیپ والیا، مدیرعامل شرکت Ignify در این باره گفت: «نرم‌افزار Microsoft Dynamics AX 2012 تغییرات بصری فراوان و تفاوت‌های ساختاری بیشماری داشته و دنیای ابزارهای تجاری سازمانی را تغییر خواهد داد. ما در تلاشیم تا با نگاه جامع به پیش‌رو، روش‌های لازم برای ورود این محصول و قابلیت‌های کاربردی آن به بازار را مشخص کنیم.»

شرکت Ignify که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است، بر توسعه ابزارهای Microsoft Dynamics ERP، Microsoft Dynamics CRM،‌ Microsoft AX for Retail Point of Sale (POS)، قابلیت‌های نرم‌افزار SharePoint مبتنی بر پرتال‌ها، راهکارهای eCommerce برای بازارهای میانی و سازمان‌ها و … تاکید دارد. این شرکت هم‌اکنون به عنوان برترین شریک مایکروسافت در سال ۲۰۱۱ برای توسعه و فروش ابزارهای سازمانی برگزیده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.