راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حداکثر سقف مبلغ تراکنش‌های همراه بانک صادرات چقدر است؟

بانک صادرات ایران مبلغ تراکنش‌های روزانه بین‌بانکی از طریق سامانه پایا (انتقال وجه و پرداخت اقساط تسهیلات بین‌بانکی) را ۱۰۰ میلیون ریال کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارتقاء کمی و کیفی خدمات و همچنین توسعه خدمات قابل‌ارائه از طریق اینترنت و همراه بانک را در دستور کار قرار داده و در این زمینه سقف مبلغ تراکنش‌های سامانه همراه بانک را افزایش داد.

بر این اساس مجموع برداشت‌های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال با استفاده از رمز حساب و مجموع برداشت‌های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال با استفاده از رمز یک‌بارمصرف (رمز تولید شده توسط دستگاه رمزیاب مورداستفاده در سامانه بانکداری اینترنتی) افزایش پیدا کرده است.

همچنین مبلغ تراکنش‌های روزانه بین‌بانکی نیز از طریق سامانه پایا (انتقال وجه و پرداخت اقساط تسهیلات بین‌بانکی) ۱۰۰ میلیون ریال است.

انتقال وجه بین حساب‌های خود مشتری در سامانه همراه بانک بدون محدودیت مبلغ صورت می‌پذیرد و تأثیری در مجموع برداشت‌های روزانه به ازای هر حساب ندارد.

این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات الکترونیکی، با افزودن قابلیت‌های جدید به خدمات قابل‌ارائه از طریق همراه بانک، به تازگی نسخه ۴.۹۲ اندرویدی نرم‌افزار همراه بانک را روانه بازار کرد؛ که کاربران می‌توانند علاوه بر دریافت خدمات قبلی، از امکان صدور مجوز برداشت بدون کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز با استفاده از نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران برخوردار شوند.

با استفاده از این قابلیت، مشتری می‌تواند مجوز برداشت وجه بدون کارت را برای شخص دیگری صادر و ذینفع نیز با مراجعه به بیش از ۵ هزار دستگاه خودپرداز این بانک در اقصی نقاط کشور، وجه موردنظر را برداشت کند. همچنین مشتریان در صورت همراه نداشتن کارت سپهر نیز می‌توانند از این امکان بهره ببرند.

4 نظرات
 1. تشکری می‌گوید

  الان بیشترازیک میلیون باهمراه کارت بانک صادرات قبول نکرد

 2. ناهیدتشکری می‌گوید

  کارت به کارت ازهمراه بانک بیشترازیک میلیون قبول نکردبانک صادرات

 3. محمد بزرگ نیا می‌گوید

  کارت به کارت فقط یک میلیون قبول می کند

 4. ناشناس می‌گوید

  چقد مسخرس ی تومن فقط،میش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.