راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مهلت مشارکت در دومین جشنواره نقد صنعت بانکداری تمدید شد

با توجه به استقبال خبرنگاران، تحلیل‌گران و صاحب‌نظران مباحث بانکی از مشارکت در دومین جشنواره تخصصی رسانه‌ای «نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین»، مهلت شرکت در این جشنواره و ارسال آثار تا پایان دی‌ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، بر این اساس دومین جشنواره نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که از اول خردادماه سال جاری آغاز شده تا پایان دی‌ماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به مشارکت در این جشنواره تا زمان فوق برای ارسال آثار فرصت دارند.

دومین جشنواره تخصصی رسانه‌ای «نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین»، در سه گروه رسانه‌ای شامل رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادی و غیراقتصادی)، رسانه‌های مجازی (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی) و رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) برگزار می‌شود و آثار منتشر شده در این گروه‌ها، حائز شرایط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اینکه در دومین جشنواره، آثار طراحی و کاریکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نیز پذیرفته و داوری خواهد شد.

نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور با تأکید بر بخش‌های تولیدی در چارچوب اقتصاد مقاومتی، نقش نظام بانکی در بازار سرمایه، نقش نظام بانکی در توسعه خدمات نوین و مشتری محوری در فضای رقابتی، نقش نظام بانکی در حوزه فرهنگی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بررسی آثار سیاست‌ها، قوانین و متغیرهای بیرونی بر عملکرد نظام بانکی و فضای کسب‌وکار، نقش نظام بانکی در عرصه بین‌الملل و توسعه ارتباطات بانکی و تسهیل جذب سرمایه‌گذاران خارجی شش موضوع اصلی جشنواره دوم نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین است.

دریافت آثار از اول خردادماه سال جاری آغاز و تا یکم بهمن‌ماه، ادامه خواهد داشت و مقالات و نقدهای نگارش شده نیز باید در دوره زمانی یکم آذر ۱۳۹۴ لغایت یکم بهمن‌ماه ۱۳۹۵ تولید و منتشر شده باشند. شرکت‌کنندگان حداکثر تا همین تاریخ، فرصت دارند تا نسبت به ارسال آثار خود از طریق سایت اینترنتی http://naghdfestival.enbank.ir به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

نخستین جشنواره تخصصی رسانه‌ای «نقد صنعت بانکداری با محوریت بانک اقتصاد نوین»، سال گذشته برگزار شد که این جشنواره با استقبال فعالان عرصه رسانه همراه شد و آثار برگزیده جشنواره در روزهای پایانی سال گذشته با حضور دکتر سیف رئیس‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از استادان و فعالان عرصه رسانه معرفی شدند و پدیدآورندگان آثار مورد قدردانی قرار گرفتند.

در آثار ارسالی، مقالات و نقدهای مرتبط با بانک اقتصاد نوین، در اولویت بررسی‌ها و انتخاب قرار خواهند گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.