خبر

فراخوان انتخاب نام برای اپلیکیشن پرداخت موبایلی مبنا کارت آریا در نمایشگاه الکامپ

به گزارش روابط عمومی شرکت مبنا کارت آریا، شرکت مبنا کارت آریا در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ برای انتخاب نام اپلیکیشن پرداخت موبایلی خود از نظرات و ایده‌های عموم بازدیدکنندگان از غرفهٔ شرکت و متخصصان حوزه فناوری و پرداخت استقبال خواهد کرد.

.

مسابقه فراخوان نام اپلیکیشن پرداخت موبایلی

در راستای بهره‌بری از نظرات و پیشنهاد‌های مشتریان و مردم در محل غرفهٔ شرکت در سالن ۳۵ مسابقه‌ای جهت فراخوان نام اپلیکیشن پرداخت موبایلی شرکت مبنا کارت آریا برگزار خواهد شد و به افرادی که در این فراخوان شرکت کرده و نام مناسبی پیشنهاد بدهند جوایزی اهدا خواهد شد.

در نهایت پس از پایان نمایشگاه و داوری اسامی پیشنهاد شده از پیشنهاددهنده نام منتخب در مراسم رونمایی از اپلیکیشن پرداخت موبایلی تقدیر و جایزه ویژه‌ای به او اهدا خواهد شد.

.

مسابقه عکاسی

همچنین چندین مسابقه و سرگرمی و برنامه جذاب دیگر با جوایز متعدد برای بازدیدکنندگان در غرفه مبنا کارت آریا در الکامپ ۲۲ برپا است.

مسابقه سلفی در غرفه مبنا کارت آریا و انتشار آن در صفحه اینستاگرام با تگ کردن صفحه اینستاگرام مبنا کارت آریا به آدرس www.instagram.com/mabnacardaria و استفاده از هشتگ #مبناکارت_الکامپ یکی دیگر از برنامه‌های این شرکت در نمایشگاه است که همراه با جوایزی خواهد بود.

منتظر حضور همه همکاران و بازدیدکنندگان در سالن ۳۵ غرفه ۳۲۵ هستیم.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */