خبر

سرویس‌های ویژه برای مشترکین رایتل در بازار مایکت

بازار مایکت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

برای مشترکین رایتل، امکان سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت (Myket) با برقراری ارتباط مستقیم با سامانه شارژینگ راه‌اندازی شد.

به گزارش سیتنا، مایکت با همکاری رایتل، به‌صورت روزانه و در دوره‌های زمانی مختلف تعدادی اپلیکیشن کاربردی پولی را فقط برای کاربران رایتل به رایگان عرضه می‌کند.

همچنین با سرویس «مای گارانتی» مایکت کاربران می‌توانند هر نرم‌افزار یا بازی را به‌راحتی خریداری کرده و در صورت عدم رضایت تا یک ساعت باز پس دهند.

برای استفاده از این اپلیکیشن مشترکین اندرویدی رایتل می‌توانند نرم‌افزار مایکت را از http://rightel.myket.ir/myket.apk دانلود و نسبت به نصب آن اقدام کنند.

لازم است پس از دانلود، مشترک با اینترنت سیم‌کارت رایتل خود وارد مایکت شده و پس از ایجاد حساب کاربری در مایکت، وارد برنامه شده و اَپلیکیشن‌های ویژه رایتلی‌ها را به‌صورت رایگان دریافت کند.

مشترکین می‌توانند با مراجعه به قسمت فروشی مایکت، هر اپلیکیشنی را که دوست دارند با اعتماد به سرویس «مای گارانتی» مایکت خریداری کرده و هزینه آن را از طریق درگاه‌های متنوع و حتی با امکان کسر از اعتبار سیم‌کارت رایتل خود پرداخت کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */