انتخاب سردبیر شرکت‌ها

سپ از نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور رونمایی می‌کند

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، این شرکت، برای پنجمین سال پیاپی به‌عنوان حامی اصلی در مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر حاضر خواهد شد تا تازه‌ترین دستاوردهای خود را در ارائه راهکارهای پرداخت الکترونیکی به عموم مردم مخصوصاً علاقه‌مندان به این حوزه معرفی کند.

در همین راستا، سپ از نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور در غرفه خود واقع در سالن ۳۸ رونمایی خواهد کرد. درگاه پرداخت موبایلی سپ، تازه‌ترین راهکار این شرکت در پرداخت‌های غیرحضوری است که مناسب اپلیکیشن‌های دارای پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود و فرایند پرداخت از طریق گوشی‌های تلفن همراه هوشمند را بسیار ساده کرده است.

درگاه پرداخت شخصی Pay.ir، یکی دیگر از خدمات جدیدی است که با حمایت سپ، در غرفه این شرکت در الکامپ بیست و دوم، معرفی خواهد شد.

حضور شرکای تجاری سپ در کنار این شرکت

نکته قابل‌توجه در این دوره از حضور سپ، حضور شرکای تجاری منتخب این شرکت در حوزه کسب‌وکارهای اینترنتی است که این روزها به‌عنوان شرکت‌های مطرح در حوزه خدمات‌رسانی، طیف متنوعی از کاربران را با خود همراه کرده‌اند.

همچنین در نخستین روز از نمایشگاه الکامپ، نشست خبری با حضور مدیران پرداخت الکترونیک سامان و خبرنگاران برگزار می­گردد تا درزمینه ارائه راهکارهای هوشمند پرداخت الکترونیک و چالش‌های آن صحبت شود.

اپلیکیشن سه سوت، سامانه #۷۲۴* و جشنواره‌های آن بخش همیشه شناخته‌شده غرفه سپ در این نمایشگاه است که جوایز و هدایایی برای کاربران خود به همراه دارد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، ۲۵ تا ۲۸ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۹ الی ۱۷ از غرفه پرداخت الکترونیک سامان در این نمایشگاه واقع در سالن ۳۸ بازدید کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۵ دیدگاه

/* ]]> */