راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

در تراستک 2016 منتظر چه باشیم؟

تعدادی از بهترین سخنرانان کلیدی و رهبران فکری دنیای به‌سرعت در حال تغییرِ صنعتِ پرداخت و احراز هویت در بزرگ‌ترین رویداد اختصاص‌یافته به فناوری‌های اعتمادمحور یعنی تراستک شرکت خواهند کرد. رویدادی که از 29 نوامبر تا اول دسامبر (نهم تا یازدهم آذرماه) در کاخ جشنواره کن فرانسه برگزار خواهد شد.

به گزارش کوین‌تلگراف، همان‌طور که کلر دو لانگو، مدیر تراستک گفته است، در سه روز فرصت شبکه‌سازی بی‌رقیب شاهد حضور 40 استارت‌آپ نوآورانه، 250 سخنران بین‌المللی، 400 غرفه نمایشگاهی و اسپانسر، بیش از 1800 مدیرعامل و 18 هزار شرکت‌کننده همچون رهبران فکری که نماینده 130 کشور دنیا هستند خواهیم بود. کارشناسان صنعت حاضر در این رویداد روی موضوعات پرطرفدار در مورد بلاکچین، فین‌تک، مدیریت داده و آی‌دی الکترونیکی و دولت الکترونیک سخنرانی خواهند کرد.

.

سخنرانان در سطح جهانی

در پرداخت، تشخیص هویت و امنیت بازیگران صنعتی که بینش خود را در این رویداد سه‌روزه به اشتراک خواهند گذاشت این‌ها هستند: جی‌بی استرابل، هم‌بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری تسلا موتورز که یک مدل کسب‌وکار جایگزین که به‌شدت مدل کسب‌وکار سنتی خودرو را به چالش کشانده است را رهبری کرده است.

استرابل سمت عملی تولید و ساختار توزیع در صنعت خودرو را رهبری کرد تا جایی که تسلا موتورز عنوان نوآورترین کمپانی جهان را از فوربس گرفت. آدریان لودویگ، مهندس پیشرو امنیت اندروید در گوگل که مسئول امنیت بستر اندروید و اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های گوگل برای اندروید است آخرین برنامه‌ها و پیشرفت‌ها در جهان همواره در حال تغییر امنیت را شرح خواهد داد و اُساما بدیر، بنیان‌گذار و مدیرعامل پوینت که پایانه هوشمند آن، همه انواع پرداخت‌ها از کارت مغناطیسی تا کارت‌های ای‌ام‌وی و ان‌اف‌سی، بلوتوث و کیوآر کد و سایر اپلیکیشن‌ها تا نیازهای مناسب مرچنت‌ها را پذیرش می‌کند نیز حضور خواهد داشت.

سایر سخنرانان عبارت‌اند از دیمیئِن پریلات، مدیرکل پی‌پال فرانسه، پیتر جکسون، رئیس نوآوری بانک سانتاندر کسی که مسئول دیجیتال بانک گروه، اپن‌بانک و اینوونچرز، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر 100 میلیون دلاری فین‌تک است.

همچنین یک کارشناس در حوزه ریسک، تصمیم‌سازی، نوآوری و رهبری در این رویداد سخنرانی خواهد کرد، کسپر بری که با تعدادی از بهترین شرکت‌های بین‌المللی دنیا مانند ویزا، گوگل، آی‌بی‌ام، بارکلیز، سیتی‌گروپ، آکسا، نستله، کی‌پی‌ام‌جی، اورنج، ای‌اس‌دی‌ای والمارت کار کرده است و همچنین یک پروفسور آزمایشگاه رسانه ام‌آی‌تی و کارآفرین سریالی یعنی کوین اسلاوین که درباره روشی که در آن الگوریتم‌ها به‌طور فزاینده‌ای زندگی ما را کنترل می‌کنند، ریسکی که این پدیده ایجاد می‌کند و معنی آن برای جهان پرداخت سخن خواهد گفت.

.

انتظار چه چیزی را داشته باشیم

کلر دو لانگو می‌گوید: «نسخه 2016 تراستک درباره تجدید است. طی 30 سال گذشته، این رویداد محل اتصال بین‌المللی شماره یک فناوری‌های بر پایه اعتماد برای پرداخت، احراز هویت و ارتباطات بوده است. برای 30 سال اول وجودش، رویداد می‌خواهد روی نوآوری به‌عنوان هسته صنعت تمرکز کند.»

او اضافه می‌کند که فرمت‌های مختلفی مانند میزگرد، مصاحبه، بخش پنل، جلسات صبحانه و پرسش و پاسخ برای تنوع‌بخشی به محتوا و افزایش جذابیت به برنامه اضافه‌شده است. همچنین لحظات سرگرم‌کننده‌ای ترتیب داده‌شده است مانند «تراستک در ساحل» در هتل مجستیک و TRUSTECH@Cannes Film Festival با پخش فیلم «بازی تقلید».

.

کسب دانش، بینش، شریک تجاری

کلر می‌گوید زمان ترک تراستک، شرکت‌کننده‌ها احساس می‌کنند فهم بهتری از صنعت و آخرین روندهای آن دارند، با ایده‌ها و شرکای جدید برای شرکت‌هایشان، دوستان و ارتباطاتی جدید در اکوسیستم پرداخت / احراز هویت و یک چشم‌انداز واقعی از همه محصولات / نوآوری‌هایی که در سال 2016 ارائه‌شده است.

کلر می‌گوید: «رویداد 3 روزه به شرکت‌کننده‌ها و غرفه‌داران ما امکان توسعه و تقویت کسب‌وکار و تقویت شبکه‌شان را می‌دهد. به‌علاوه برای آن‌ها فرصتی برای یادگیری، بنچ‌مارک و کشف آخرین نوآوری‌ها و روندها در شاخه‌های مربوطشان خواهد بود. آن‌ها می‌توانند طی سه روز از شبکه‌های شلوغ در محیطی شاد لذت ببرند و به سخنرانی‌های الهام‌بخش گوش دهند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.