بانک‌ها پرداخت

فرصت بزرگی برای صنعت پرداخت ایران است که از پیشرفت‌های اخیر دنیا بهره ببرد

نوشته شده توسط رضا قربانی

میشل زیمانسکی (Michal Szymanski) قائم مقام مدیرعامل Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A از زمان ورودش به این شرکت لهستانی یعنی از سال ۱۹۹۵ تاکنون، در معاونت‌هایی همچون توسعه کسب‌وکار و استراتژی، هم در سمت‌های ایده‌پردازی و هم در سمت‌های عملیاتی درگیر صنعت پرداخت بوده است.او در طول سال‌های حضورش در صنعت پرداخت، دستاوردهای قابل توجهی داشته است. از آنجایی که او در رویداد پرداخت ایران ۲۰۱۶ حضور پیدا می‌کند تا از تجربیاتش بگوید، گفتگوی کوتاهی با او در خصوص اهمیت این رویداد داشتیم که در ادامه امده است.

.

در مورد رویداد پرداخت‌ ایران ۲۰۱۶ در باره چه موضوعی سخنرانی خواهید کرد؟

در رویداد پرداخت‌ ایران ۲۰۱۶ در پنلی در مورد پرداخت‌های سریع صحبت خواهم کرد. ما سامانه‌های پرداخت سریع را از سال ۲۰۱۲ اجرا کرده‌ایم و خوشحال می‌شویم که تجربیاتمان را در این خصوص با متخصصان ایرانی نیز به اشتراک بگذاریم.

.

چرا اکنون زمان مهمی برای صنعت پرداخت و مالی ایران است؟

به نظر من اکنون زمان هیجان‌انگیزی در صنعت پرداخت در سطح جهان است و با توجه به اتفاق‌های اخیر ایران در خصوص رفع تحریم‌ها، فرصت بزرگی برای صنعت پرداخت ایران است که از پیشرفت‌ها و دستاوردهای اخیر صنعت پرداخت در دنیا بهره ببرد و آن‌ها را به کار ببندد.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */