راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کارت‌خوان‌های سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم متصل شدند

با عقد قرارداد همکاری بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان و سپیدار سیستم (عضو گروه همکاران سیستم)، اتصال دستگاه‌های کارت‌خوان سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم ممکن شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، با اتصال دستگاه‌های کارت‌خوان سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم، صاحبان کسب‌وکار از امکانات و راهکارهای ساده و سودمند پرداخت نظیر دریافت گزارش‌های پیشرفته، سرعت بالاتر در تراکنش، دسترسی سریع به کالا و خدمات پرکاربرد، مشاهده مانده‌حساب و سود فاکتور در لحظه و عدم نیاز به واردکردن مبلغ به‌صورت دستی برخوردار خواهند شد.

نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم، هم‌اکنون در بیش از ۱۷۰۰۰ فروشگاه در اصناف گوناگون مورداستفاده قرار می‌گیرد که مشتریان این شرکت در صورت علاقه‌مندی می‌توانند سامانه مذکور را به کارتخوان‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان متصل کرده و از این امکان ویژه روی کارتخوان‌های سپ ارائه می‌گردد، برخوردار شوند.

دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سپ می‌توانند فروشگاه خود را به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم مجهز کرده و از شرایط ویژه در سفارش این نرم‌افزار کاربردی بهره‌مند شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.