راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

«نیک شارژ» خدمت جدید بانک سامان برای شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری

بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، به ازای هر بار خرید شارژ مستقیم، ۵۰۰ ریال به حساب خیریه دهش‌پور واریز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، بر اساس توافق صورت‌گرفته با موسسه خیریه بهنام دهش‌پور، در ازای هر بار خرید شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه از خودپردازها و فروشگاه اینترنتی بانک سامان، مبلغ ۵۰۰ ریال به‌عنوان کمک‌هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان، به حساب خیریه دهش‌پور واریز می‌شود.

در خدمت فروش شارژ مستقیم، تمام دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند فقط با وارد کردن شماره تلفن، سیم‌کارت موردنظر را به‌صورت مستقیم شارژ کنند و نیازی به واردکردن رمز ۱۶ رقمی شارژ نیست.

دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌توانند با مراجعه به خودپردازها و فروشگاه اینترنتی بانک سامان، منوی خرید شارژ و انتخاب گزینه شارژ مستقیم، با وارد کردن شماره ۱۱ رقمی تلفن همراه و مبلغ موردنظر، شارژ دلخواه را خریداری کنند.

مبلغ اختصاص یافته به خیریه توسط بانک سامان تأمین می‌شود و از این بابت هزینه اضافه‌ای از مشتریان دریافت نخواهد شد و خریداران شارژ فقط با هربار خرید شارژ، بانک سامان و موسسه خیریه بهنام دهش‌پور را در این کار خیر همراهی می‌کنند.

برای کسب اطلاع بیشتر از این خدمت و سایر خدمات بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضو خبرنامه راه پرداخت شوید
اطلاع از آخرین روندها و رویداهای فناوری‌های مالی ایران و جهان