بانک‌ها

اولین کارت اعتباری مرابحه با حضور سیف و حسین‌زاده رونمایی شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با حضور دکتر ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی، محمدرضا حسین زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران، کارت‌های اعتباری مرابحه رونمایی شد. در این مراسم که در شعبه مرکزی بانک ملی ایران برگزار شد، به‌طور نمادین کارت اعتباری رئیس کل بانک مرکزی صادر و تحویل گردید.

meli-credit-card-way2pay-95-07-05

به گزارش روابط عمومی بانک ملی، کارت‌های اعتباری مرابحه به رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی، دارای اعتبارهایی به ترتیب به مبالغ ۵۰، ۳۰ و ۱۰ میلیون تومان است که توسط بانک ملی ایران به متقاضیان اعطا خواهد شد.

meli-credit-card-d-way2pay-95-07-05 meli-credit-card-f-way2pay-95-07-05 meli-credit-card-c-way2pay-95-07-05

استفاده از کارت‌های مذکور محدودیت فروشگاهی نداشته و مصرف اعتبار آن در تمام بخش‌های اقتصادی مجاز است. مدت زمان استفاده از اعتبار کارت فوق به قرارداد مشتری با بانک بستگی دارد. امکان بازپرداخت اعتبار مصرف شده در اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه میسر بوده و میزان اعتبار کارت بر اساس اعتبارسنجی که مبنای آن گردش حساب و میزان اعتباری مشتری در بانک است، مشخص خواهد شد.

meli-credit-card-b-way2pay-95-07-05  meli-credit-card-e-way2pay-95-07-05

meli-credit-card-g-way2pay-95-07-05

سود تسهیلاتی کارت‌های مذکور ۱۸ درصد است و محدودیتی برای خرید کالای ایرانی و خارجی وجود ندارد. امکان نقد شوندگی برای کارت اعتباری میسر نبوده و استفاده از آن‌ها صرفاً از طریق پایانه‌های فروشگاهی و درگاه اینترنتی امکان‌پذیر است.

meli-credit-card-h-way2pay-95-07-05

مشتریان دارنده یکی از انواع حساب‌ها در بانک ملی ایران می‌توانند با مراجعه به شعب این بانک درخواست خود را ثبت و پس از اعتبارسنجی مربوطه نسبت به دریافت کارت‌های مذکور اقدام کنند. اعتبار این کارت‌ها گردشی بوده و امکان استفاده مجدد از اصل تسهیلات بازپرداخت شده وجود دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */