خبر

بانک آینده ۱۲ هزار کارت اعتباری صادر کرد

با توجه به طرح اخیر بانک مرکزی مبنی بر صدور کارت اعتباری جدید بر پایه عقد مرابحه توسط بانک‌ها از تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۱، بانک آینده موفق شد در نخستین روز رسمی آغاز این طرح، تعداد ۱۲,۴۱۲ فقره کارت اعتباری جدید صادر و به مشتریان تحویل نماید. این کارت‌ها، با توجه به اقدامات فشرده انجام شده در حوزه‌های زیرساختی، نرم‌افزاری، فرآیندی و هماهنگی نیروی انسانی و پس از اعتبارسنجی و عقد قرارداد با مشتریان، ثبت در سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی ج.آ.ایران (مکنا)؛ در مبالغ ۱۰۰ میلیون ریالی (برنزی)، ۳۰۰ میلیون ریالی (نقره‌ای) و ۵۰۰ میلیون ریالی (طلایی)، برای متقاضیان صادر شده است.

bacard-500-way2pay-95-07-03

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، در مراسمی که در روز پنج‌شنبه اول مهرماه (هم‌زمان با آغاز رسمی طرح کارت اعتباری جدید در سراسر کشور)؛ در محل ساختمان مرکزی بانک آینده با حضور تعدادی از مشتریان انفرادی و نمایندگان مشتریان گروهی و جمعی از مدیران بانک برگزار شد؛ تعداد ۱۲,۴۱۲ کارت اعتباری به این مشتریان تحویل داده شد.

علاوه بر تهران، مشتریانی از استان‌ها و نقاط مختلف کشور نظیر خوزستان، فارس و خراسان نیز در مراسم مذکور حضور داشتند و کارت‌های اعتباری خود را دریافت نمودند. بانک آینده با ادامه صدور کارت اعتباری در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۵، امیدوار است در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، موفق شود گامی مؤثر و مهم در جهت تقویت توان مالی بخشی از جامعه و تحریک تقاضا برای بخش‌های مختلف اقتصاد کشور بردارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */