راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حمید تهرانفر رسما قائم‌مقام مدیرعامل بانک صادرات شد

بالاخره امروز آیین معارفه حمید تهرانفر عضو هیأت مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، زراعتی مدیرعامل این بانک در این مراسم طی سخنانی با اشاره به تجارب و توانمندی‌های تهرانفر گفت: تجربه ارزنده‌ و خوش‌نامی عضو جدید هیأت مدیره بانک می‌تواند دورنمای مطلوبی را برای بانک رقم بزند.

 

راه را ادامه دهیم

در بخش دیگری از این مراسم تهرانفر، قائم‌مقام مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیره جدید بانک صادرات ایران نیز در سخنانی با اشاره به قابلیت های مجموعه متبوعش گفت: در سال‌های اخیر، فشارها و چالش‌های زیادی بر بانک صادرات ایران وارد شده که مدیران و کارکنان ارزشمند و توانمند  بانک متبوع با تلاش خود توانستند جایگاه بانک را حفظ کرده و فشارها را بی‌اثر سازند. از تلاش و کوشش بی‌وقفه مدیران و کارکنان بانک کمال تشکر را دارم و امیدوارم با راهبردهای مناسب‌تری بتوانیم این راه را ادامه دهیم.
وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای کنترل تورم در کشور گفت: دولت محترم تمام تلاش خود را صرف کنترل تورم نموده و موفقیت‌های خوبی حاصل شده است. این موفقیت از مسیر کنترل شدید پایه پولی و منابع بانک مرکزی صورت گرفته و کنترل پایه پولی و عدم استفاده از منابع بانک مرکزی مورد تأکید است.  تهرانفر افزود: در شرایط حاضر با توجه به رویههای حاکم در بازار پول دیگر همانند گذشته نمی‌توانیم منابع جذب کنیم. از این پس باید جذب منابع به صورت هدفمند، دانش‌محور و بر اساس روش‌های علمی و نوین با تلاش تمامی همکاران شبکه پیگیری شود.
وی در پایان با ابراز خرسندی از حسن نظر و توجه مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: ایشان یک بانکدار و یک استراتژیست برجسته هستند و راهبرد محکم و علمی برای بانک صادرات ایران دارند و مطمئن هستم که با دیدگاه‌ها و نظرات مدیریتی ایشان و تلاش تمامی مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران، شاهد رفع مشکلات و چالش‌های بانک خواهیم بود.
شایان ذکر است عضو جدید هیات مدیره و قایم مقام این بانک سمت های همچون معاون نظارتی، مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری، مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا را در کارنامه خود دارد.

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.