راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک مرکزی به خاطر تراکنش‌های موفق از کشاورزی تشکر کرد

بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران از مديرعامل بانك كشاورزي به دليل تلاش هاي صورت گرفته در ايام واريز و برداشت نقدي يارانه ها در دوره ششم قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي بانك كشاورزي،در اجراي طرح تحول اقتصادي دولت و ششمين دوره از برداشت نقدي يارانه ها، تراكنش هاي موفق اين بانك 4/96 درصد بوده است .

بر اساس اين گزارش تعداد كل تراكنش هاي صورت گرفته بانك كشاورزي از دوازدهم تا شانزدهم مردادماه سال جاري بيش از 3 ميليون و 900 هزار مورد بود كه از مجموع اين تراكنش ها بيش از 12 هزار و450 ميليارد ريال از طريق خدمات الكترونيكي اين بانك به مردم پرداخت شد.

اين گزارش مي افزايد،دبير كل بانك مركزي نيز با ارسال نامه اي از دكتر محمد طالبي مديرعامل بانك كشاورزي به دليل تلاش هاي صورت گرفته در پرداخت نقدي يارانه ها و موفقيت 4/96 درصدي تراكنش هاي صورت گرفته در ارتباط با طرح هدفمند كردن يارانه ها، براي دومين بار قدرداني كرد.

در بخشي از اين نامه آمده است:«با توجه به اينكه درصد تراكنش هاي موفق آن بانك در بازه زماني برداشت يارانه ها بالاي 95 درصد بوده است،بدين وسيله از زحمات و تلاش جناب عالي و همكاران محترم آن بانك و زيرمجموعه تابعه كه در پرداخت دور ششم يارانه ها به نحو مطلوب به ايفاي نقش پرداخته اند،قدرداني نموده و از درگاه ايزد منان برايتان توفيق در توسعه و بهبود خدمت رساني به مردم آرزو مي نمايم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.