راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک مرکزی به خاطر تراکنش‌های موفق از کشاورزی تشکر کرد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از مدیرعامل بانک کشاورزی به دلیل تلاش های صورت گرفته در ایام واریز و برداشت نقدی یارانه ها در دوره ششم قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در اجرای طرح تحول اقتصادی دولت و ششمین دوره از برداشت نقدی یارانه ها، تراکنش های موفق این بانک ۴/۹۶ درصد بوده است .

بر اساس این گزارش تعداد کل تراکنش های صورت گرفته بانک کشاورزی از دوازدهم تا شانزدهم مردادماه سال جاری بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار مورد بود که از مجموع این تراکنش ها بیش از ۱۲ هزار و۴۵۰ میلیارد ریال از طریق خدمات الکترونیکی این بانک به مردم پرداخت شد.

این گزارش می افزاید،دبیر کل بانک مرکزی نیز با ارسال نامه ای از دکتر محمد طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی به دلیل تلاش های صورت گرفته در پرداخت نقدی یارانه ها و موفقیت ۴/۹۶ درصدی تراکنش های صورت گرفته در ارتباط با طرح هدفمند کردن یارانه ها، برای دومین بار قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است:«با توجه به اینکه درصد تراکنش های موفق آن بانک در بازه زمانی برداشت یارانه ها بالای ۹۵ درصد بوده است،بدین وسیله از زحمات و تلاش جناب عالی و همکاران محترم آن بانک و زیرمجموعه تابعه که در پرداخت دور ششم یارانه ها به نحو مطلوب به ایفای نقش پرداخته اند،قدردانی نموده و از درگاه ایزد منان برایتان توفیق در توسعه و بهبود خدمت رسانی به مردم آرزو می نمایم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.