خبر

آغاز سری سوم قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان

سری سوم قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان در پی استقبال گسترده مردم از دو سری پیشین و با شرایط بسیار جذاب برای مشتریان از اول تیرماه آغاز شد.

مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان دراین‌باره گفت: پس از برگزاری ۱۵ دوره قرعه‌کشی در سری اول و دوم قرعه‌کشی‌های ماهانه وین کارت، حدود ۳ هزار نفر برنده جوایز خود را دریافت کردند.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های جدیدی که در سری سوم به «وین کارت» اضافه شده، این است که دارندگان این کارت، علاوه بر شانس شرکت در قرعه‌کشی ماهانه ۵ میلیارد ریال، در صورت تمایل می‌توانند از مزایای انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری و قرض‌الحسنه بانک استفاده کنند.

حسینی‌نژاد اظهار داشت: ویژگی مهم این کارت این است که مشتریان می‌توانند برای جمع‌کردن امتیاز بیشتر، روی یک سپرده بیش ‌از یک کارت دریافت کنند و این کارت را برای پرداخت هزینه‌های روزمره در اختیار همسر، فرزندان و… قرار دهند که در پایان هرماه، مبلغ تراکنش‌های تمام ‌کارت‌ها جمع شده و به مشتری امتیاز بیشتری داده می‌شود.

مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان گفت: هدف از ارائه «وین کارت»، ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای استفاده از پول نقد است و در تداوم این هدف، در این دوره نیز علاوه بر شیوه‌های پیشین کسب امتیاز همچون انجام خرید‌های روزانه با وین کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه و موارد مشابه، تراکنش‌های الکترونیکی از طریق ساتنا و پایا نیز امتیاز خواهد داشت.

وی درباره جوایز این قرعه‌کشی نیز تأکید کرد: جوایز ماهانه قرعه‌کشی «وین کارت» شامل یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۲۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی درمجموع ۲۵۱ جایزه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان است.

هم‌وطنان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه سپرده وین در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند یا در تمام ساعت‌های شبانه‌روز با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

منبع: بانک سامان

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */