خبر

ادغام واحد پرداخت الکترونیکی فناپ و اتیک

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع عمومی سالیانه شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند اتیک پارس در تاریخ ۲۹ فروردین‌ماه برگزار شد و بر اساس صورت‌جلسه هیئت‌مدیره، محمد نژاد صداقت به سمت مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد. پیش‌ازاین حسام مقصودلو عهده‌دار این سمت و محمد نژاد صداقت مدیر واحد پرداخت الکترونیکی فناپ بود. (+)

.

ادغام واحد پرداخت الکترونیکی فناپ و اتیک

با تصمیماتی که در هلدینگ فناپ گرفته شده، قرار است تمامی فعالیت‌های پرداخت الکترونیکی به‌صورت متمرکز در شرکت اتیک انجام شود.

شرکت اتیک به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های فناپ تاکنون راهکارهایی در حوزه حمل‌ونقل هوشمند و پرداخت خرد ارائه داده و پروژه‌های سامانه هوشمند حمل‌ونقل عمومی را در شهرهای مشهد، قزوین، اصفهان، کرمان، کیش و … اجرا کرده است.

با ادغام واحد پرداخت الکترونیکی فناپ در این شرکت، حوزه‌های فعالیتی همچون PSP گری، نصب و راه‌اندازی و نگهداری دستگاه‌های خودپرداز، راهکار پرداخت شناسه دار، سامانه وفاداری مشتریان و … نیز به زمینه فعالیتی اتیک اضافه می‌شود.

منبع: فناپ

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */