شرکت‌ها

مقصودلو از مدیرعاملی اتیک کنار رفت / نژادصداقت مدیرعامل اتیک شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

حسام مقصودلو از سمت مدیرعاملی شرکت اتیک کنار رفت و محمد نژادصداقت، (مدیر واحد پرداخت الکترونیک شرکت فناپ) به سمت مدیرعامل این شرکت برگزیده شد.

مقصودلو از مدیرعاملی اتیک کنار رفت / نژادصداقت مدیرعامل اتیک شد

مقصودلو از مدیرعاملی اتیک کنار رفت / نژادصداقت مدیرعامل اتیک شد

هم‌زمان با برگزاری مجمع عمومی سالیانه «شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند اتیک پارس»، از شرکت‌های زیرمجموعه «هلدینگ فناپ» که در زمینه ارائه راه‌کارهای حمل و نقل هوشمند و پرداخت خرد الکترونیک به فعالیت مشغول بوده است و اجرای پروژه‌های سامانه هوشمند ناوگان حمل‌ونقل عمومی در شهرهای مشهد مقدس (من‌کارت)، اهواز، قزوین، اصفهان، کرمان، جزیره کیش و … را در کارنامه خود دارد، حسام مقصودلو از سمت مدیرعاملی شرکت کنار رفت و محمد نژادصداقت، (مدیر واحد پرداخت الکترونیک شرکت فناپ) به سمت مدیرعامل این شرکت برگزیده شد.

منبع: اتیک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • با سلام این دستگاهها واقعا عالیه .در کرمان طبق اصول نیست و واریزیها به درستی انجام نمیشه و نماینده شما در کرمان به هیچ وجه جوابگو نیست و فقط با گردن کلفتی جواب میده و اگر کسی حرف حساب زد از کار بر کنار میشه واریز هفته ای شده و معلوم نیست پول چه روزهایی بحساب بهره بردار میره واز دادن پرینت کارکرد اتوبوس امتنا میکند همه بهره برداران از این وضع مینالند واگر وجه به درستی واریز بشه استقبال خوبی از این سیستم در استان میشه.از طرف تمامی بهره برداران کرمان از شما ملتمسانه خواهشمندیم پیگیری و به دادمان برسید با تشکر

/* ]]> */