راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

ادعای بانک ملت مبنی بر پایداری ۱۰۰ درصدی سیستم کوربنکینگ خود

 تعداد تراکنش‌های مالی بانک ملت در سال گذشته با بیش از یک میلیارد تراکنش، به مرز ۵ میلیارد تراکنش رسید. سهم تعداد تراکنش‌های سال ۹۴ از کل تراکنش‌های این بانک در ۱۳ سال گذشته، بیش از ۳۰ درصد بوده است.

تغییرات صورت گرفته در ابزارهای مورداستفاده سامانه متمرکز بانک ملت شامل دیسک‌های جدید، مدل جدیدی از ماشین مین فریم و نهایتاً تغییر نسخه سیستم‌عامل و پایگاه داده، باعث ایجاد وضعیت پایداری ۱۰۰ درصدی در پاسخگویی سامانه متمرکز این بانک در تمامی کانال‌های حضوری و غیرحضوری شده است.

پایداری ۱۰۰ درصدی سیستم کوربنکینگ بانک ملت و سرعت بالای انجام تراکنش‌ها موجب شد تا تراکنش‌های کارت‌های این بانک روی سوییچ سایر بانک‌ها نیز به سرعت انجام شود و کمک شایانی را به راندمان شبکه‌های شتاب و شاپرک کند. به‌نحوی‌که تعداد پاسخگویی در دقایق اوج کاری سال گذشته، به حدود ۲۱ هزار درخواست در دقیقه رسید که حاکی از افزایش ۲۳ درصدی تعداد تراکنش بر دقیقه در ساعات اوج بوده است.

هیچ‌گونه قطعی و اختلالی نیز در امور شعب در ماه پایانی سال ایجاد نشده به همین دلیل علاوه بر خدمات متنوع ارائه‌شده در این مدت، میزان تراکنش‌های شعبه‌ای نیز در روزهای ۲۴ تا ۲۷ اسفندماه سال ۹۴، در مقایسه با روزهای مشابه ماه‌های گذشته، از افزایشی ۵۰ تا ۸۰ درصدی برخوردار بوده است.

همچنین صدور کارت نقدی در روزهای اوج فعالیت اسفند سال گذشته با بیش از ۵۰ درصد افزایش روبه‌رو شده که نشان‌دهنده عملکرد مناسب سامانه متمرکز بانک ملت و پاسخگویی مناسبت‌تر به مشتریان است.

منبع: بانک ملت

1 دیدگاه
  1. محمد می‌گوید

    بانک قدرتمند ملت . با اندیشه جهانی شدن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت