راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کسب گواهینامه استاندارد ISO10015:1999 توسط بانک انصار برای ششمین سال پیاپی

بانک انصار برای ششمین سال پیاپی موفق به کسب گواهینامه استاندارد ISO10015:1999 شد. با توجه به استراتژی بانک انصار که رعایت استانداردها برای افزایش کیفیت خدمت است ازاین‌رو درخواست انجام ممیزی مراقبتی استاندارد ISO10015:1999 از سوی کارشناسان شرکت DQS آلمان را داشته که بانک انصار موفق شد برای ششمین سال پیاپی گواهینامه استاندارد مذکور را که در حوزه نظام آموزشی طراحی‌شده، کسب کند تا گام اساسی دیگری را در راستای حرفه‌ای گرایی مبتنی بر تعالی سرمایه انسانی خود بردارد.

گواهینامه استاندارد ISO10015:1999 که از سوی شرکت DQS آلمان به بانک انصار اهدا شده، بر اساس انجام ممیزی‌های مراقبتی و رعایت استانداردهای بین‌المللی نسبت به فعالیت‌های آموزشی (راهنمایی برای آموزش) صورت گرفته است. این استاندارد بین‌المللی راهکارهایی به دست می‌دهد که سازمان‌ها و سرمایه انسانی آن‌ها را در زمینه مسائل مربوط به آموزش یاری میکند.

Certificate-index-95-01-09

اهداف بانک برای بهبود مستمر که دربرگیرنده عملکرد فراتر از انتظار سرمایه انسانی است، ممکن است تحت تأثیر گروهی از عوامل خارجی ازجمله تغییر بازار، فناوری، نوآوری، ملزومات و نیازهای مشتریان و سهامداران دیگر قرار گیرد. چنین تغییراتی می‌تواند سازمان را به تحلیل نیازهای مرتبط و به‌روز مشتریان ترغیب نماید.

نقش این استاندارد، تهیه راهنما برای سازمان‌ها به‌منظور شناسایی و تجزیه‌وتحلیل نیازهای آموزشی، طراحی و برنامه‌ریزی آموزش، تدارک برای آموزش، ارزشیابی آموزش، کنترل و بهبود فرایند و اثربخشی بیشتر است و هدف آن کمک به سازمان‌هاست تا آموزش خود را به یک سرمایه‌گذاری مؤثرتر و کاراتر تبدیل کنند. آموزش مفید، مؤثر و سیستماتیک می‌تواند سهم بسزایی در رسیدن بانک به اهداف سازمانی که همانا کسب سود و رضایت بیشتر برای ذی‌نفعان است برساند.

منبع: بانک انصار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.