بانک‌ها

معرفی سامانه هدف بانک آینده به عنوان یکی از ۲ طرح برتر جشنواره دکتر نوربخش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در مراسم اختتامیه پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که با حضور دکتر سیف، رییس‌کل بانک مرکزی ایران، جمعی از مدیران بانک مرکزی ایران، مدیران عامل بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات و دیگر فعالان این حوزه برگزار شد، «سامانه هدف» بانک آینده، محصول برتر پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شناخته و معرفی شد. در این همایش، دکتر سیف، رییس‌کل بانک مرکزی ایران، لوح تقدیر و تندیس ویژه را به بانک آینده اهدا نمودند.

ayan-index-a-way2pay-94-10-26

ayan-index-b-way2pay-94-10-26

سامانه هدف؛ ابزاری است که با کاربرد آن، به‌راحتی و با دقت بسیار می‌توانید مدیریت هزینه، درآمد فردی و حساب‌وکتاب هزینه‌های روزمره‌تان را داشته باشید. همچنین، این سامانه‌ی کاربردی، در جهت برنامه‌ریزی مؤثرتر و سلامت مالی بهتر صاحبان کسب‌وکار و فعالان اقتصادی، بسیار کارآمد بوده و بهره‌برداری از آن، کاملاً عملیاتی و سودمند است.

مشتریان بانک می‌توانند با مراجعه به نشانی تارگاه: www.abplus.ir با ثبت‌نام و عضویت، از مزایای این سامانه بهره‌مند شوند.

منبع: بانک آینده

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */