شرکت‌ها

شرکت خدمات انفورماتیک پروانه‌ SAP گرفت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی مراسمی پروانه ارائه خدمات عمومی انتقال داده‌ها از طریق ارتباطات ماهواره‌ای (SAP) را به مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک اعطا کرد.
همچنین در این مراسم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تشریح چگونگی اعطای پروانه sap به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت خدمات در این حوزه اشاره کرد و حضور این شرکت را در این حوزه تاثیرگذار و قابل تقدیر دانست. به این ترتیب مجموع پروانه‌های صادره برای ارائه خدمات SAP از سوی وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به هشت مورد رسید.

Najaf-isc-Index-way2pay-a-94-08-16 Najaf-isc-Index-way2pay-94-08-16

گفتنی است؛ دارندگان این پروانه می توانند در حوزه بستر سازی و ارایه خدمات عمومی انتقال داده‌ها از طریق ارتباطات ماهواره‌ای در حوزه خدمات حرفه‌ای ماهواره‌ای، به تمامی متقاضیان اعم از حقیقی و یا حقوقی اقدام نمایند. شرکت خدمات انفورماتیک نیز به واسطه سال‌ها تجربه در ارائه خدمات ارتباطات ماهواره ای مستندات مربوط به اخذ این مجوز را به رگولاتور ارائه داد که پس از بررسی‌های به عمل آمده این پروانه به شرکت اعطا شد.

منبع: خدمات انفورماتیک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */