راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

راه‌اندازی دو خدمت کيوسک‌ بانک و حواله‌ الکترونيکی در موسسه اعتباری ثامن

سرويس جديد کيوسک بانک در 50 شعبه منتخب موسسه اعتباری ثامن راه‌اندازی شد. به گفته مدير انفورماتيک موسسه اعتباری ثامن با ارائه اين خدمت، مشتريان موسسه می‌توانند با مراجعه به شعب منتخب، توسط سرويس‌های موجود بر روی کيوسک، فعاليت‌های مالی خود را از طريق اين پايانه‌ها کنترل نمايند.

حسين رضوانيان افزود: کيوسک بانک، دستگاهی است که در راستای تکريم مشتريان و اطلاع‌رسانی مناسب و همچنين ايجاد پول الکترونيک و عدم وابستگی مشتريان به پول نقد به‌وجود آمده، اين دستگاه به غير از پرداخت پول، کليه خدمات و سرويس‌های بانکی که از طريق دستگاه خودپرداز ارائه می‌شود شامل ساير سامانه های ديگر که در دست اقدام می‌باشد را فراهم می‌نمايد.

وی از کيوسک بانک به عنوان يکی از مهم‌ترين ابزارهای قابل‌استفاده جهت ايجاد رابطه ميان مشتريان و بانک‌ها در دنيای امروز نام برد و ادامه داد: اين ابزار يکی از مسيرهای مهم در بانکداری الکترونيکی است که با قابليت نصب تجهيزات مختلف نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، اين امکان را ايجاد می‌کند که خدمات متنوع، سريع و بی‌واسطه بانکی از جمله دريافت صورتحساب، اعلام مانده‌حساب، انتقال وجه کارت به کارت، انتقال وجه به حساب، پرداخت اقساط، خريد شارژ، خدمات اطلاع‌رسانی و خدمات اينترنتی و همچنين در آينده نزديک ساير سامان‌های ديگر نظير سامانه فقهی و شرعی و رصد تسهيلات در اختيار مشتريان قرار گيرد.

مدير انفورماتيک موسسه اعتباری ثامن در ادامه به ارائه سرويس جديد حواله‌الکترونيکي اشاره کرد و گفت: حواله‌‌الکترونيکی به‌عنوان يک محصول جديد در مجموعه خدمات الکترونيکی بانکی به‌عنوان يک سرويس ارزش افزوده، به‌منظور رفاه حال مشتريان طراحی و آماده خدمت رسانی به آنان می‌باشد. وی حواله‌الکترونيکی را يکی از مطمئن‌ترين روش‌های انتقال پول دانست و افزود: در اين روش فرستنده مبلغ را به حساب‌بانکی اشخاص حقيقی و حقوقی به صورت الکترونيکی منتقل می‌نمايد.

رضوانيان در انتها خاطر نشان کرد: سرويس حواله‌الکترونيکی، اين امکان را به مشتريان موسسه ثامن می‌دهد که مبالغ مورد نظر خود را به فرد ديگری که در موسسه حساب ندارد به شکل سند حواله و قابل نقد‌ شدن از خود‌پردازهای موسسه ثامن انتقال دهند.

منبع: موسسه اعتباری ثامن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت