راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

خدمت جدید بانک صادرات تحت عنوان طرح سرمایه گذاری خاص

مدیرعامل بانک صادرات ایران در جمع مشتریان این بانک از عرضه خدمت جدید دیگری از سوی بانک صادرات درآینده‌ای نزدیک خبرداد و گفت: خدمت جدید بانک تحت عنوان «طرح سرمایه‌گذاری خاص» برای کسانی کاربرد خواهد داشت که سرمایه پذیرند و درصددمشارکت واقعی به منظور افزایش درآمد و سودآوری برای کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران دکتر سید محمد جهرمی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره این بانک درجمع مشتریان بانک صادرات گفت: بانک صادرات برای خود رسالت و اهداف ویژه‌ای را تعریف نموده و با نگاه نو تلاش می‌کند تا مبالغ مالی مورد نیاز فعالان اقتصادی را در راستای توسعه اقتصادی کشورفراهم کند و در فضای پرتلاطم اقتصادی نقش سازنده و موثری را جهت پیشبرد اهداف عالیه اقتصادی کشور ایفا نماید.

دکتر جهرمی از مشتریان بانک صادرات بعنوان اصلی ترین دارایی این بانک نام برد و گفت : مدیران بانک صادرات از هیچ تلاشی در راستای حمایت از فعالان اقتصادی و رونق بخشیدن به کسب و کار آنان دریغ ندارد. وی ادامه داد: فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع که در زمینه تولید، کارآفرینی و اشتغالزایی فعالیت می‌کنند در صورتیکه طرحهای آنان از توجیه اقتصادی مطلوب برخوردار باشد از حمایت مالی بانک صادرات برخوردار خواهند بود و با اطمینان از این حمایت، نسبت به گسترش

روز افزون فعالیت‌های خود اقدام نمایند.

رئیس هیات مدیره بانک صادرات دربخش دیگری از سخنانش به فعالیت و دستاوردهای این بانک اشاره کرد و گفت: مهمترین دغدغه مدیران عالی بانک صادرات ارتقای کیفی خدمات بخصوص خدمات نوین بانک است. وی ادامه داد: برنامه ‌ریزی‌های لازم در زمینه بهبود روند سرویس دهی و فعالیت‌های بانک انجام و درهمین زمینه پیگیریهای لازم جهت نوآوری در خدمات و تنوع بخشی محصولات دردست اقدام است.

دکتر جهرمی درپایان سخنانش با اشاره به اهداف آتی بانک صادرات، از جهت گیری بمنظور افزایش سرمایه گذاری درسطح کشور بعنوان اولویت جدید این بانک یاد کرد و گفت: براین اساس «طرح سرمایه گذاری خاص» بعنوان محصولی جدید طراحی و این طرح برای کسانیکه سرمایه‌پذیر و درصدد مشارکت واقعی بمنظور افزایش درآمد و سودآوری برای کشور هستند، کاربرد دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.