راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دو توکن جدید در بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس لیست شد

دو ارز دیجیتال آئوو (AEVO) و مانترا (OM)  به بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس اضافه شد.

به گزارش روابط‌عمومی نوبیتکس، کارمزد معاملات این دو توکن تا ساعت 18 شنبه دوم تیرماه رایگان است. گفتنی است پلتفرم نوبیتکس در اضافه کردن رمزارزهای جدید به فهرست بازارهای خود استانداردهای خاصی دارد و فقط پروژه‌هایی که معیارهای لازم را داشته باشند به نوبیتکس راه پیدا می‌کنند.


آئو؛ نماینده یک صرافی غیرمتمرکز


آئوو توکن بومی یک صرافی غیرمتمرکز به همین نام است که از فروردین 1402 راه‌اندازی شده است. این پروژه توسط شرکتی به نام Ribbon Finance ساخته شده که سه سال قبل‌تر پلتفرمی با هدف ارائه پروتکل و ابزارهای لازم برای انجام معاملات پیشرفته ارز دیجیتال تأسیس کرده بود. خود پلتفرم آئوو هم با این هدف شکل گرفت که کاربران بتوانند از قابلیت‌هایی مثل اهرم در معاملات خود استفاده کنند. بالاترین قیمتی که توکن آئوو تاکنون تجربه کرده همان روزهای ابتدایی راه‌اندازی بود و قیمت آن در حال حاضر تا کمتر از یک دلار هم سقوط کرده؛ اما پیش‌بینی کارشناسان حکایت از این دارد که در سال‌های آتی قیمت این توکن رشد چشمگیری را تجربه خواهد کرد. برای خرید و فروش آئوو می‌توانید به بازارهای تتری و ریالی نوبیتکس سر بزنید.


مانترا و رکوردزنی در 2024


سازندگان مانترا این پروژه را به عنوان یک زیرساخت برای توسعه برنامه‌های توسعه دیفای در دنیای وب 3 ایجاد کردند و توکن اختصاصی این اکوسیستم مانترا دائو نام دارد. نقطه شروع این پروژه به سال 2020 و اوج همه‌گیری کرونا برمی‌گردد. حالا بعد از چهار سال ارزش بازار آن به بیش از 550 میلیون دلار رسیده و در جایگاه 116 رمزارزها قرار دارد. در سال 2024 مانترا دائو خیلی روزهای خوبی را پشت سر گذاشته و از ابتدای سال جاری میلادی قیمت آن بیش از هفت برابر شده است. این در حالی است که پیش‌تر قیمت این توکن به مدت دو سال در محدوده کمتر از 0.1 دلار درجا می‌زد. در حال حاضر امکان خرید و فروش مانترا در بازارهای ریالی و تتری نوبیتکس فراهم است.

نویسنده / مترجم نوبیتکس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.